Rozrywka.Goniec.pl

Piotr Podlewski/AKPA

Wakacyjna Trasa Dwójki w Augustowie 2022. Polskie i zagraniczne gwiazdy porwały tłumy do zabawy. Zobaczcie zdjęcia z koncertu

11 Lipca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Wakacyjna Trasa Dwójki trwa w najlepsze. Drugi koncert z cyklu odbył się w Augustowie w niedzielę, 10 lipca. Wydarzenie pod hasłem "Lato, muzyka, zabawa" po raz kolejny przyciągnęło tłumy osób chętnych do szaleństwa pod sceną. Uczestnicy oraz widzowie przed telewizorami mieli okazję podziwiać nie tylko polskie, ale i zagraniczne gwiazdy. Powiedzieć, że było gorąco, to jak nic nie powiedzieć. Zobaczcie zdjęcia z koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 w Augustowie.

10 lipca odbył się drugi koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki , której przyświeca hasło "Lato, muzyka, zabawa". Tym razem szalona noc trwała w Augustowie. Na scenie pojawiły się gwiazdy, które rozgrzały publiczność do czerwoności. Wśród nich znaleźli się: In-Grid, Golec uOrkiestra, Senhit, Joanna Moro, Mikołaj Krawczyk, Czadoman czy Masters.

"Augustowie noce"

Drugi koncert z cyklu Wakacyjnej Trasy Dwójki otworzył znany (chyba) wszystkim utwór Marii Koterbskiej "Augustowie noce". Oryginalne wykonanie tej piosenki usłyszeliśmy od trzech polskich tenorów znanych jako grupa Tre Voci. A to był dopiero początek muzycznych fajerwerków, które przygotowali organizatorzy dla publiczności zgromadzonej w Augustowie i przed telewizorami. Na scenie zaprezentowała się także włoska piosenkarka In-Grid. W jej wykonaniu usłyszeliśmy przebój wszech czasów „We No Speak Americano”, a także porywający hymn włoskich partyzantów „Bella Ciao”. Tłum do zabawy porwała także Senhit – dwukrotna reprezentantka San Marino w Konkursie Piosenki Eurowizji, która wykonała „Havanę”, a także jeden z najbardziej namiętnych przebojów lata – słynną „Señoritę”. Ten ostatni utwór Senhit zaśpiewała w duecie z Francesco Monte, okrzykniętym jednym najprzystojniejszych współczesnych włoskich piosenkarzy. Francesco na augustowskiej scenie wystąpił także solo z przebojem „Dolce Vita”.

Polskie gwiazdy na augustowskiej scenie

Na augustowskiej scenie nie zabrakło plejady polskich gwiazd. Swoje największe hity przypomniał Golec uOrkiestra m.in. „Słodycze”, „Lornetka” czy wielki przebój „Ściernisko”. Z kolei Joanna Moro zaśpiewała wielki hit Hanny Banaszak pt. „Pogoda ducha”, a w duecie z Mikołajem Krawczykiem i z chórem Sienna Gospel Choir – słynny przebój „W drodze do Fontainebleau”. Widzowie mogli podziwiać także gwiazdy muzyki disco – Czadomana oraz zespoły Masters i Bayera, które zaprezentowały swoje największe hity. Imprezę poprowadzili Ida Nowakowska i Aleksander Sikora , a na backstage’u towarzyszyli im Agnieszka Oszczyk i Norbi.

Warto zaznaczyć, że niewątpliwą atrakcją wieczoru była też widowiskowa, zrealizowana z rozmachem oprawa koncertu. Efektowna scenografia w postaci dynamicznych platform, ruchomych podestów, gra świateł i multimedialne wizualizacje stworzyły wyjątkowe tło dla tego porywającego widowiska tętniącego tańcem i muzyką.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: AKPA/Centrum Informacji TVP

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Milionerzy". Zrezygnował z gry po pytaniu za 20 tysięcy zł. Znasz na nie odpowiedź?
Czytaj więcej >

Telewizja

Jarosław Jakimowicz zaszalał na ściance, wszystko się nagrało. Wideo stało się hitem sieci
Czytaj więcej >

Telewizja

Anna Wendzikowska źle wspomina pracę na planie "M jak miłość". Zdradziła, jak ją traktowano
Czytaj więcej >

Telewizja

Wstydliwa wpadka w "Dzień Dobry TVN". Gość zupełnie umilkł, Anna Kalczyńska nie była w stanie kontynuować
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak zmienił się zwycięzca "The Voice Kids". Aż trudno uwierzyć, jak dziś wygląda
Czytaj więcej >

Telewizja

"Dzień dobry TVN". Niecodzienna wpadka Marcina Prokopa. Dorota Wellman nie mogła powstrzymać śmiechu
Czytaj więcej >
Sandra Gozdur

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]