Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > W weekend w Biedronce pojawią się tłumy. Można zyskać podwójnie
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 09.02.2024 21:17

W weekend w Biedronce pojawią się tłumy. Można zyskać podwójnie

ZOFIA BAZAK/Marek BAZAK/East News/biedronka.pl/ Specjalny weekend w Biedronce
ZOFIA BAZAK/Marek BAZAK/East News/biedronka.pl/ Specjalny weekend w Biedronce

Już na ten weekend Biedronka szykuje coś niebywałego. Takiej promocji jeszcze nie było, a każdy klient może zyskać podwójnie. To może sprawić, że sklepy przeżyją niemałe oblężenie. Warto jednak wcześniej zapoznać się z ofertą, żeby wiedzieć, na jakie produkty powinniśmy zwrócić uwagę. To będzie szał.

Biedronka pełna rabatów

Można spokojnie powiedzieć, że duże markety konkurują ze sobą pod względem cen i promocji. Próbują w ten sposób przyciągnąć do siebie, jak najwięcej klientów, najlepiej tych, którzy kupują regularnie i dużo. Rywalizację między Lidlem a Biedronką możemy obserwować nawet w reklamach emitowanych w telewizji, gdzie porównywane są ceny paragonów z obydwu sklepów.

Oczywiście niskie ceny i korzystne akcje promocyjne to również profity dla klientów. W najbliższy weekend będzie można zaszaleć z zakupami i do tego jeszcze na tym zarobić. W jaki sposób?

Ocalone Życiorysy: Aktor z "Rodziny Zastępczej" zginął na miejscu. To była chwila

W Biedronce może dojść do oblężenia

Biedronka potrafi w rabaty. Często zachęca swoich klientów do zakupów ciekawymi tygodniami, w których można spróbować przysmaków z różnych stron świata. Do tego ma bardzo różnorodną ofertę w zakresie produktów wegańskich. To jednak nie koniec.

Tworzone są bowiem specjalne zestawy, które umożliwiają zakupy w bardzo niskich cenach i to nadzwyczaj często. Jednak czegoś takiego jeszcze nie było. Tego nie można przegapić.

W najbliższy weekend zyskujesz podwójnie w Biedronce

Wychodzi na to, że zaledwie dzisiaj i w sobotę możesz zyskać aż 30 zł. Jakie są zasady promocji? Wystarczy zrobić zwyczajne zakupy, które powinny wynosić powyżej 99 zł. Wówczas trzeba skorzystać z aplikacji lub karty “Moja Biedronka”. Warto jednak poznać dokładne zasady, a mianowicie, voucher na kwotę 15 zł za piątkowe zakupy można wykorzystać tylko w sobotę i to podczas zakupów powyżej 199 zł. Warto je zatem rozłożyć na dwa dni.

Natomiast sobotni voucher przypada do wydania w środę 14 lutego, czyli akurat w Walentynki. W sumie można uzyskać 30 zł.

Skorzystasz z tej promocji?

Gazetka Biedronki
Fot. biedronka.pl, Gazetka Biedronki 
Tagi: Biedronka