Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" szykują się poważne zmiany? Na horyzoncie kolejne zwolnienia?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 31.05.2023 10:54

W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" szykują się poważne zmiany? Na horyzoncie kolejne zwolnienia?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Kapif / kadry z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", prod. Polsat, wyd. 2023 r.,, Polsat Box Go

Edward Miszczak po objęciu stanowiska dyrektora programowego w telewizji Polsat rozpoczął wielką rewolucję. Nie bał się wręczyć zwolnienia dotychczasowym gwiazdom uwielbianych przez widzów formatów. Gdy zdawało się, że pracownicy stacji najgorsze mają już za sobą, w mediach zaczęły pojawiać się nowe niepokojące informacje. Edward Miszczak ma rzekomo planować roszady w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto tym razem znajdzie się na jego celowniku?

Rewolucja Edwarda Miszczaka. Będą zmiany w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Edward Miszczak swoje rządy rozpoczął od jasnego sygnału - od tej pory nikt nie może być pewny swojej posady. Na "pierwszy ogień" poszli celebryci, którzy wydawali się nie do zastąpienia. Decyzją 68-latka z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pożegnali się Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski, a "rzutem na taśmę" z show zniknął także Piotr Gąsowski. 

Kolejnym wyborem Edwarda Miszczaka było zwolnienie Katarzyny Dowbor z cieszącego się uznaniem widzów formatu "Nasz nowy dom". Prezenterka opowiedziała mediom o kulisach spotkania, na którym dostała wypowiedzenie, a oprócz tego bez skrupułów ujawniła, że "polowanie" na jej posadę trwało już od dawna. 

Aktualnie spekuluje się o zmianach w "Tańcu z gwiazdami", a  główną poszkodowaną miałaby zostać Iwona Pavlović. Ptaszki ćwierkają, że Edward Miszczak znów może wrócić do koncepcji zmian obsadowych w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Nagranie z komunii hitem internetu. Ksiądz nie mógł powstrzymać śmiechu

Maciej Dowbor chciał odejść z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Maciej Dowbor miałby być tym, który nie zasłużył na uznanie nowego szefa. Nie da się ukryć, że syn Katarzyny Dowbor nie zaskarbił sobie jego sympatii za sprawą nieustalonego z organizatorami wyznania, jakie skierował do matki podczas prowadzenia Polsat Superhit Festiwal 2023. Maciej Dowbor wcześniej zastanawiał się, czy powinien być solidarny z matką i samemu zrezygnować z prowadzenia "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Taki ruch stanowczo mu odradzała. 

- Absolutnie mu tego zabroniłam. Powiedziałam: "Nie wolno ci synu tego robić, bo robisz fajną rzecz, to jest fajny program”. Lubię też oglądać ten program. Zwłaszcza że występują tam niezwykle zdolni ludzie i on to robi bardzo dobrze. Absolutnie nigdy w życiu bym tego nie chciała - mówiła Katarzyna Dowbor w Super Expressie. Maciej Dowbor nie może jednak spać spokojnie. 

Edward Miszczak planuje kolejne zwolnienia w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Edward Miszczak ma bowiem mieć do niego pretensje o to, że podczas prowadzenia Polsat Superthit Festiwal 2023 pozwolił sobie na tak dużą samowolkę. Ceną, jaką miałby zapłacić za swoje zachowanie, miałoby być stanowisko w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

- Edward Miszczak jest zły na Maćka Dowbora za pozdrowienia dla mamy ze sceny podczas festiwalu. Sam Maciej nie jest gotowy, by odejść i kalkulował, co bardziej mu się opłaca wizerunkowo, czy odejście za matką, czy zwolnienie. W Polsacie zastanawiają się, jak to się skończy. Chodzą głosy, że Maciej może wylecieć z „TTBZ”, a nowy sezon programu poprowadzą Krzysztof Ibisz i Maciej Rock - donosi tajna informatorka portalu ShowNews. Jak sądzicie, czy dni Macieja Dowbora w Polsacie rzeczywiście są policzone?

Źródło: Super Express, ShowNews