Rozrywka.Goniec.pl

Piotr Molecki/East News

"Szkło kontaktowe" zadrwiło z Jacka Sasina. Ten żart polityk zapamięta na długo

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

"Szkło kontaktowe" obchodziło 25 stycznia swoje 18. urodziny. Z tej okazji produkcja programu pokusiła się o wyjątkowo złośliwy żart dotyczący Jacka Sasina. Polityk z pewnością nie był zadowolony.

"Szkło kontaktowe" żartuje z Jacka Sasina

"Szkło kontaktowe", które widzowie mogą oglądać na TVN24, to jeden z najchętniej oglądanych programów satyrycznych, w którym gospodarze w prześmiewczy sposób komentują społeczno-polityczne wydarzenia w kraju i na świecie.

Nie da się ukryć, że odkąd władzę w Polsce przejęła Zjednoczona Prawica, to właśnie ta koalicja jest najbardziej narażona na żarty ze strony prowadzących show. Co tu dużo mówić - materiału na dowcipy przecież nie brakuje.

Nieświadomie, od dawna dostarcza go chociażby Bogu ducha winny Jacek Sasin . Wicepremier już od czasu "afery pocztowej" jest jednym z najczęstszych bohaterów memów i dowcipnych obrazków dostępnych w sieci. W swoje 18. urodziny "Szkło kontaktowe" nie mogło zatem o nim zapomnieć.

Lew Jacek Sasin

- Dziś pierwszy dzień naszych urodzin. Nad projektem czuwa światowej sławy producent kreatywny Jacques Sassen (czyt. Żak Sasę) i jego studio filmowe. Czy coś w związku z tym może pójść nie tak? - czytamy w zapowiedzi urodzinowego odcinka opublikowanej na Twitterze "Szkła kontaktowego".

Do wpisu dołączone jest przezabawne nagranie. Widzimy na nim logo stylizowane na te, które otwiera filmy produkowane przez kultową wytwórnię filmową Metro-Goldwyn-Mayer. Zamiast głowy lwa pojawia się jednak twarz Jacka Sasina.

Za każdym razem, gdy polityk otwiera buzię, słyszymy dźwięk ryku króla dżungli, dobrze znany chociażby z pierwszych sekund filmów o Jamesie Bondzie. Zresztą, musicie to zobaczyć sami!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: "Szkło kontaktowe"

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie wie, ile kosztują podstawowe produkty. "Oszczędzam dużo czasu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Drzyzga była w szoku. Przez inflację zrezygnowała z produktu, który często gości na polskich stołach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz dostała wielką podwyżkę emerytury. Inne gwiazdy też się dorobiły
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda została okradziona. Gwiazda jest rozgoryczona, nie wie, co robić
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne, jak wyglądała Doda 15 lat temu. Zdjęcie robi furorę w internecie
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]oniec.pl