Rozrywka.Goniec.pl

TVN

W "Dzień Dobry TVN" popłynęły łzy. Rozmówczyni nie mogła wytrzymać, odebrało jej mowę

30 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

"Dzień Dobry TVN" wyemitowało wzruszający odcinek - zaproszona rozmówczyni nie mogła powstrzymać łez, płakały też będące razem z nią w programie córki. Prezenterki gościły w studiu panią Annę, która przeszła spektakularną metamorfozę. Po zobaczeniu się w lustrze gościni nie potrafiła powstrzymać łez.

"Dzień Dobry TVN". W studiu polały się łzy

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak gościły w studiu panią Annę i jej córki. Kobieta miała przejść metamorfozę, która zmieniłaby ją z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia.

Tego typu programy były niezwykle popularne w telewizji u progu drugiej dekady XXI wieku i wydaje się, że wciąż mogłyby mieć powodzenie. Panie domu, które zazwyczaj miały mało czasu, by zadbać o siebie, dostają propozycję rozpoczęcia "nowego życia" dzięki innemu stylowi, fryzurze i makijażowi.

Ten sam los miał spotkać panią Annę. Została odpowiednio umalowana, uczesana i ubrana. Efekt miała zobaczyć dopiero po odsłonięciu lustra na wizji w "Dzień Dobry TVN" . Polały się łzy.

"Dzień Dobry TVN". Pani Anna oniemiała

Pani Anna zobaczyła się w lustrze i mocniej ścisnęła dłoń córki. Kobieta oniemiała, widząc, jak wiele potrafią zrobić inne ubranie, inna fryzura i odpowiednie użycie kosmetyków do twarzy. Czuła się rzeczywiście inaczej, co sama przyznała.

- Odebrało mi mowę. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Makijażem, strojem, fryzurą. To nowa ja! - mówiła. Szczególnie widoczne były inne włosy - podcięte i zafarbowane na jaśniejszy kolor, który wyraźnie odmładzał panią Annę.

Kobieta przeszła przez wiele nim znalazła się w programie. Jest osobą niedowidzącą - gościni przez lata zmagała się z oponiakiem mózgu, który odebrał jej niektóre zmysły, czyli wzrok i węch.

dzień dobry tvn
Dzień Dobry TVN

Przyznała, że nie do końca widzi, jakie konkretnie kolory na sobie ma, ale próbowała je zidentyfikować na podstawie swoich odczuć.

- Jako ciepły kolor. Widzę, że jest różnica w porównaniu z bielą, z czernią. Odróżnia się, ale nie powiem, jaki to jest odcień - mówiła w programie. Pani Anna płakała, a jej córka obecna w programie przyznała, że bardzo podoba jej się nowe oblicze mamy.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski w objęciach tajemniczej blondynki. Wszystko się wydało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda przekazała smutne wieści. Jej rodzina przechodzi trudne chwile
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Danuta Martyniuk pokazała ogród. Zaskakujący widok w domu króla disco polo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Religia na maturze? Ida Nowakowska nie ma wątpliwości, czy to dobry pomysł
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Steffen Möller zniknął z telewizji z dnia na dzień. Wydało się, co teraz robi gwiazdor "M jak miłość"
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]