Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Viki Gabor zawiesi karierę? Rodzice postawili jej jeden warunek
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 19.05.2023 15:09

Viki Gabor zawiesi karierę? Rodzice postawili jej jeden warunek

Viki Gabor
KAPiF

Viki Gabor to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Nastoletnia artystka łączy karierę z obowiązkami szkolnymi. Według ostatnich doniesień grozi jej zawieszenie kariery. Chodzi o edukację.

Viki Gabor osiągnęła imponujący sukces

Viki Gabor ma dopiero 15 lat, a już udało jej się podbić polską scenę muzyczną. Karierę rozpoczęła od udziału w drugiej edycji programu “The Voice Kids”. Choć ostatecznie nie udało jej się wygrać i zajęła drugie miejsce, występy w muzycznym show zapewniły jej ogromną popularność.

Przełomem dla jej kariery okazał się oczywiście udział w Konkursie Piosenki Eurowizji dla dzieci w 2019 roku, którą wygrała jako druga Polka w historii. Dziś nastolatka nagrywa płyty, gra koncerty i może się pochwalić dużą liczbą fanów. Niestety jej kariera jest zagrożona, a wszystko przez edukację.

Klienci będą walić do Biedronki drzwiami i oknami. Same hity, trzeba się spieszyć

Viki Gabor przeszła na indywidualne nauczanie

Viki Gabor jest bohaterką serialu dokumentalnego, emitowanego od 17 kwietnia na TVP VOD. Przed kamerą otworzyła się na temat swojego życia, wspominając również o szkole. Gwiazda nie kryła, że edukacja jest dla niej niezwykle ważna. Przez natłok obowiązków zawodowych musiała jednak zdecydować się na indywidualny tok nauczania. 

Piosenkarkę czeka egzamin ósmoklasisty, do którego w dużym stopniu będzie musiała przygotować się sama. Nad jej nauką czuwa mama, która pilnuje, by nastolatka nie miała zaległości. 

Viki Gabor będzie musiała zawiesić karierę?

Według doniesień Pudelka egzaminy mogą zaważyć o karierze Viki Gabor. To właśnie od nich będzie zależało, czy artystka będzie mogła kontynuować działalność muzyczną. Okazuje się, że jeśli średnia jej ocen spadnie poniżej 4.0, będzie musiała na jakiś czas zrezygnować z kariery i skupić się na nauce.

- Ja się cały czas uczę, więc muszę jeszcze parę rzeczy dopiąć, ale będzie dobrze. Nie nastawiam się na najlepsze, żeby się nie stresować. Będzie, co będzie - cytuje wokalistkę Pudelek.

Źródło: Pudelek

Tagi: Viki Gabor