Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Viki Gabor zadziwia wyglądem. Ma tylko 14 lat, internauci nie kryją zmartwienia
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 06.02.2022 17:53

Viki Gabor zadziwia wyglądem. Ma tylko 14 lat, internauci nie kryją zmartwienia

viki gabor
Pawel Wodzynski/East News

Nowy styl Viki Gabor szokuje internautów. Czternastoletnia wokalistka wygląda na starszą niż wskazywałby na to PESEL. Niektórzy zastanawiają się, czy taki styl na pewno jest dla niej odpowiedni i czy nie powinna dostosować go do wieku.

Młoda wokalistka niedługo wydaje nowy krążek, na którym znów chce uderzyć w najmłodszą widownię. Tymczasem wydaje się, że aspiruje również do starszego grona odbiorców - wszystko przez śmiałe stylizacje.

Nowy styl Viki Gabor szokuje internautów

Viki Gabor promuje płytę "Napad na serce" w mediach społecznościowych. Pod filmem, który opublikowała na TikToku, posypały się komentarze dotyczące jej nowego wyglądu. Internauci nie docenili faktu, że młoda piosenkarka chciała nawiązać do nazwy albumu.

"Nie poznałam jej", "Ale się zmieniłaś" - pisali niektórzy internauci. Inni doceniali "nowy image" i przyznawali, że nie mogą doczekać się kolejnej próbki zdolności wokalnych młodziutkiej artystki. Niewątpliwie, jest na co czekać.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

W nagraniu, o którym mowa, możemy zobaczyć Viki Gabor w pełnym makijażu. Wokalistka zdecydowała się na szminkę w modnym kolorze nude, którą delikatnie powiększyła pełne już usta. Oczy obrysowała czarną kredką.

Viki Gabor miała na sobie dość klasyczną, czarną bluzkę z długimi, transparentnymi rękawami. Dodała stylizacji charakteru, zakładając dużo naszyjników i bransoletek. Wśród wisiorków znalazł się między innymi ogromny krzyż z cekinów.

Niezadowoleni byli głównie starsi obserwujący. Twierdzili, że Viki Gabor na pewno nie wygląda już na 14 lat, które ma, a nawet na 35. Wielu z nich nie rozumiało, dlaczego młoda gwiazda postanowiła tak diametralnie zmienić swój wygląd.

Idolka młodzieży może pozwolić sobie na nieco inny wizerunek niż oczekiwany w mediach. Jednocześnie pokazuje też, jak nastolatkowie podążają za trendami starszych pokoleń i nie powinno to nikogo dziwić - wszystkie dzieci chcą szybko przestać być dziećmi i najczęściej w tym celu sięgają po zmianę wyglądu. Podobnie zrobiła Viki Gabor.

@vikigaborofficial

Napad na serce 😳😨

♬ zivsoundz x drake - zivsoundz

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Goniec.pl

Tagi: Viki Gabor