Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Viki Gabor wróciła do studia nagraniowego. Fani liczą na nowy materiał, długo na to czekali
Monika Majko
Monika Majko 19.07.2022 09:07

Viki Gabor wróciła do studia nagraniowego. Fani liczą na nowy materiał, długo na to czekali

viki gabor
Pawel Wodzynski/East News

Viki Gabor jest obecnie jedną z najpopularniejszych młodych artystek w Polsce. Wokalistka, która zaledwie kilka dnie temu skończyła 15 lat, cieszy się ogromną sympatią młodych Polaków i błyskawicznie rozwija swoją karierę. Niedawno gwiazda ogłosiła, że jest w drodze do studia nagraniowego, a jej fani już nie mogą się doczekać nowego materiału.

Wiktoria "Viki" Gabor swoją popularność zawdzięcza udziałowi w programie "The Voice Kids", gdzie była jedną z finalistek, a także zwycięstwie w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2019 roku, który przyniósł jej międzynarodową sławę. Po tych sukcesach kariera młodej wokalistki zaczęła rozwijać się w bardzo szybkim tempie.

Viki Gabor przekazała fanom wspaniałe wieści

15-letnia artystka znana jest jednak nie tylko ze swojego talentu wokalnego, ale także niezwykle "nowoczesnego" stylu ubierania się. Choć Viki Gabor ma zaledwie 15 lat, to już teraz stawia na mocny wizerunek. W sieci i na scenie młoda gwiazda pokazuje się zwykle w odważnym makijażu i stylizacjach, które można wręcz nazwać "wyzywającymi".

To jednak najwyraźniej nie zniechęca młodych ludzi, by śledzić jej karierę. Viki Gabor utrzymuje z fanami kontakt za pomocą mediów społecznościowych, a przede wszystkim Instagrama, gdzie zamieszcza wiele zdjęć i nagrań. Niedawno pochwaliła się, że jest w drodze do studia nagraniowego, co rozbudziło nadzieje miłośników jej twórczości na nowy materiał muzyczny.

viki gabor
Viki Gabor www.instagram.com/vikigaborofficial/

Viki Gabor ostro odpowiedziała na krytykę swojego stylu

Oczywiście również i na tym nagraniu na twarzy 15-letniej Viki Gabor znajduje się ostry makijaż, który, trzeba przyznać, widocznie postarza młodą wokalistkę. Nastolatka nie przejmuje się jednak opiniami o swoim stylu, o czym wspomniała w niedawnym wywiadzie dla "Faktu".

- Na scenie powinien być założony makijaż, bo scena tego wymaga. Na co dzień jednak nie chodzę w takim makijażu. Jeśli komuś przeszkadza, że na scenie jestem umalowana to jego problem. Ja wiem, jak jest naprawdę - tłumaczyła zdenerwowana nastolatka.

Swoją debiutancką i jedyną do tej pory płytę Viki Gabor wydała w 2020 roku. Album pt. Getaway (Into My Imagination) zawierał 10 utworów i zdobył status złotej płyty za sprzedaż w Polsce ponad 15 tys. sztuk.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi: Viki Gabor