Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Viki Gabor w stresie przed egzaminem ósmoklasisty. Zdradziła, czego najbardziej się boi
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 23.05.2023 13:30

Viki Gabor w stresie przed egzaminem ósmoklasisty. Zdradziła, czego najbardziej się boi

Viki Gabor
Kapif

Viki Gabor w tym roku kończy szkołę podstawową, a to oznacza, że przystępuje do egzaminu ósmoklasisty. Uczniowie mierzyli się dziś ze sprawdzianem z języka polskiego, a wśród nich Viki Gabor, znana piosenkarka młodego pokolenia. Co czekało na uczniów ósmych klas? Którego przedmiotu najbardziej obawia się wokalistka?

Viki Gabor zdaje egzamin ósmoklasisty

Viki ani na chwilę nie zwalnia tempa i błyskawicznie wspina się po kolejnych szczebelkach rozwoju kariery. Jak natomiast przedstawiają się sprawy, jeżeli chodzi o naukę? 15-latka kończy w tym roku szkołę podstawową, a tym samym, w tym tygodniu podchodzi do egzaminów ósmoklasisty. Za nią już sprawdzian z języka polskiego, a przed nią matematyka i angielski. Plotek zapytał młodą wokalistkę o to, którego przedmiotu obawia się najbardziej, a który jest dla niej najłatwiejszy.

Elżbieta Romanowska mierzy się z falą hejtu. Zwróciła się do internautów

Jakiego przedmiotu najbardziej obawia się wokalistka?

Viki Gabor najbardziej koncentruje się na obszarze muzycznym i rozwoju kariery wokalnej. Na swoim instagramie artystka często dzieli się z fanami nagraniami ze studia. Wielu z jej obserwatorów jest ciekawych, jak jej się udaje godzić edukację z karierą muzyczną. Egzaminy w podstawówce przysparzają niemało stresu, a Viki obawia się szczególnie jednego przedmiotu. - Myślę, że matma jest najtrudniejsza, a najłatwiejszy angielski – zdradziła Plotkowi.

Jakie plany na przyszłość ma Viki Gabor? Będzie kontynuować edukację?

Wcale nie dziwi to, że angielski nie jest szczególnym wyzwaniem dla młodej piosenkarki. Włada nim doskonale, co widać w muzyce i wypowiedziach dla mediów – językiem obcym posługuje się bardzo naturalnie i nigdy nie sprawia jej on żadnych problemów. Jeżeli chodzi o plany Viki po szkole średniej, to zamierza kontynuować naukę, pójść do liceum i kontynuować nauczanie indywidualne. - Raczej indywidualny. To (uczęszczanie z innymi uczniami do klasy - przyp. red.) nie zadziałałoby. Każdy by się na mnie patrzył, nie czułabym się komfortowo. Na tym etapie indywidualny tok nauczania to najlepszy wybór, jeżeli chodzi o mnie – powiedziała Plotkowi.

Źródło: Plotek.pl