Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Viki Gabor obraziła zagraniczną gwiazdę. "Jest brzydka"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 10.06.2023 14:49

Viki Gabor obraziła zagraniczną gwiazdę. "Jest brzydka"

Viki Gabor
Kapif

Viki Gabor nie należy do grona najbardziej rozmownych gwiazd, jednak czasem pokusi się na dobitny komentarz dotyczący kolegów i koleżanek z branży muzycznej. Po pamiętnych słowach krytyki względem Don Vasyla, którego twórczość określiła mianem "romskiego disco polo", przyszedł czas na kolejną piosenkarkę. Viki Gabor niezwykle surowo oceniła jej wygląd. 

Viki Gabor nie boi się krytyki

Biki Gabor jest coraz aktywniejsza na scenie, ale także na Instagramie, gdzie publikowane przez nią zdjęcia nie zawsze zbierają pełne uznanie internautów. Wielu twierdzi, że gwiazda młodego pokolenia stosuje zbyt intensywny i niewspółmierny do wieku makijaż, a wiele do życzenia pozostawia także jej wyzywające stroje. Viki Gabor nie przejmuje się tą krytyka. 

- To jest mój wizerunek sceniczny. Kamery i scena wymagają tego makijażu, stylizacji. Na co dzień jest tego makijażu mniej (…). Za granicą jest inaczej. Byłam ostatnio w Londynie i tam nastolatki na co dzień się tak malują. Ludzie, którzy nie widzieli takich makijaży, nie są jeszcze na to gotowi, mówią, że jest tego za dużo. Kreski różowe, niebieskie. Jeśli nie widzieli tego wcześniej i widzą to pierwszy raz na 15-latce, po prostu ich to szokuje.- wyjaśniła w "Dzień dobry TVN".

Marina zaśpiewała na festiwalu w Opolu. Kibicowali jej synek i Wojciech Szczęsny

Viki Gabor obraziła znaną piosenkarkę

Chociaż VIki Gabor regularnie staje się obiektem przytyków, sama także ich nie szczędzi. Dowiodła tego podczas ostatniego wywiadu, gdzie odpowiadała na serię szybkich pytań.

Piosenkarka zgodnie z formułą zabawy udzielała zwięzłych wypowiedzi, jednak gdy została spytana o to, czy lubi Hailey Bieber, pozwoliła sobie na nieco więcej. Viki Gabor w niewybrednych słowach odniosła się do jej wyglądu, jednak zapewniła, że ma ku temu jasny powód. Jakie słowa padły z ust Viki Gabor?

Viki Gabor jest fanką Seleny Gomez i Justina Biebera

- Kiedyś była fanką Seleny Gomez, a teraz jest dla niej wredna, więc jej nie lubimy. Wszyscy jesteśmy team Selena. I jest brzydka - stwierdziła w rozmowie z Wirtualną Polską.

Viki Gabor swój osąd argumentowała faktem, że Hailey Bieber związała się z Justinem Bieberem tuż po tym, jak idol nastolatek rozstał się z Seleną Gomez. Muzyk nie był jednak zbyt szczery i przez jakiś czas pozostawał w bliskich relacjach zarówno z byłą, jak i aktualną przyjaciółką. 

To powodowało, że pomiędzy młodymi celebrytkami piętrzą się animozje, a te, jak widać po zachowaniu Viki Gabor, oddziałują także na fanów. Czy młoda polska gwiazda przesadziła?

@wirtualnapolska Viki Gabor w ogniu pytań 🔥 Co myśli gdy czyta, że za mocno się maluje? #vikigabor #wywiad #plotki #haileybieber #premiera #piosenkarka ♬ dźwięk oryginalny - Wirtualna Polska

Źródło: WP, "Dzień dobry TVN"