Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Uwielbiana aktorka jest w czwartym stadium raka. Opublikowała w mediach społecznościowych wzruszające nagranie. Tak chce być zapamiętana
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.11.2023 11:20

Uwielbiana aktorka jest w czwartym stadium raka. Opublikowała w mediach społecznościowych wzruszające nagranie. Tak chce być zapamiętana

Shannen Doherty
Shanne Doherty opublikowała wzruszający filmik/Splash News/EAST NEWS/Instagram: @theshando

Życie sławnych i bogatych nie zawsze jest usłane różami, czego doskonałym przykładem jest znana na całym świecie aktorka, Shannen Doherty. Znana z kultowego serialu "Beverly Hills 902010" gwiazda od lat zmaga się z potworną chorobą.

Shannen Doherty jest w terminalnym stadium raka. Pozostało jej leczenie objawów choroby

Ostatnie wideo aktorki chwyciło jej fanów za serca. Niestety, w obliczu śmiertelnej choroby wiele osób zaczęło się zastanawiać, jak wiele podobnych chwil zostało jeszcze przed Amerykanką. Na nagraniu możemy zobaczyć, jak Shannen Doherty tańczy z dwójką małych dzieci.

Aktorka nie ma ostatnio łatwo, niedawno przeżywała chorobę swojego pupila, wciąż walczy o rozwód, a co najgorsze, od kilku lat choruje na raka piersi 4. stopnia, który niestety dał przerzuty do mózgu. Gwiazda jest świadoma tego, w jak fatalnej sytuacji się znalazła i otwarcie pokazuje swoim fanom, z czym musi się zmagać.

Shannen Doherty walczy z rakiem i rozwodzi się z mężem. Teraz spadł kolejny cios

Aktorka w 2015 roku poinformowała, że wykryto u niej raka

Kiedy w 2015 roku usłyszała druzgocącą diagnozę, mowa była jedynie o łagodnym stadium. Shannen od razu poddała się odpowiedniej kuracji. W 2017 roku przekazała radosne wieści, iż weszła w stan reemisji. Wszyscy odetchnęli wówczas z ulgą, wierząc, że najgorsze ma już za sobą. Niestety w 2020 roku rak dał o sobie ponownie znać, a jakiś czas później Shannen Doherty przekazała druzgocącą informację, iż jej choroba weszła w czwarte, terminalne stadium - jest to etap, który oznacza końcową fazę życia pacjenta, w którym leczenie jest już nieskuteczne i można jedynie łagodzić objawy choroby.

Tragiczne wieści o stanie zdrowia aktorki wypłynęły w 2020 roku, gdy do mediów trafiły dokumenty sądowe zatytułowane: "Shannen Doherty umiera". Jej prawnicy walczyli wtedy z ubezpieczycielem, który odmówił wypłacenia jej odszkodowania po pożarze domu. Przyparta do muru aktorka postanowiła zrobić wszystko, aby nagłośnić sprawę i "przejąć kontrolę nad swoją historią".

Od kilku lat cały świat obserwuje zmagania Shannen Doherty z chorobą

Pieniądze były jej potrzebne nie tylko na życie, ale również na walkę z chorobą. Shannen Doherty z odszkodowania otrzymała ponad 6 mln dol. Mimo wszystko aktorka nie zamierzała żegnać się ze światem, a w walce o zdrowie wspierał ją mąż Kurt Iswarienko. Niestety po 11 latach małżeństwa na jaw wyszła niewierność jej partnera i Amerykanka złożyła wniosek o rozwód.

Mimo fatalnej sytuacji zdrowotnej gwiazda serialu "Beverly Hills, 902010" stara się korzystać z życia i umieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych poruszające nagranie. Na krótkim wideo, widzimy aktorkę tańczącą do utworu Miley Cyrus "Flowers (Say My Name)" wraz ze swoimi pociechami – Amoré i Aniello. Doherty wygląda na nim na bardzo szczęśliwą i pełną energii. Z pewnością chciałaby, aby w razie najgorszego, tak właśnie ją zapamiętano. Nagranie można zobaczyć na jej koncie na Instagramie:

Shanne Doherty tańczy z dziećmi
Instagram: @theshando
Tagi: gwiazdy