Rozrywka.Goniec.pl

Michał Wiśniewski fot. screen. "Twoja twarz brzmi znajomo"

"Twoja twarz brzmi znajomo". W ósmym odcinku show nie zabrakło emocji. Jak występy ocenił Michał Wiśniewski?

21 Października 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Za nami kolejny odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Uczestnicy uwielbianego przez widzów show Polsatu ponownie wcielili się w wylosowane przez siebie postacie. Nie zabrakło emocji, wzruszeń i oczywiście... dosadnych komentarzy Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski komentuje występy w "TTBZ"

Charyzmatyczny wokalista zastąpił w roli jurora Kacpra Kruszewskiego. Zadebiutował w 15. edycji programu i od razu dał się poznać jako szczery i bezpośredni komentator występów uczestników show.

W dzisiejszym odcinku Jakub Zdrójkowski wcielił się w Artura Rojka z zespołu Myslovitz, Katarzyna Polewany zaśpiewała jako Anita Lipnicka z Varius Manx, Katarzyna Ucherska stała się Amy Lee z Evanescence, a Janusz Radek wystąpił na scenie jako Macy Gray.

Ewa Błachnio stała się Ray'em Charlesem, natomiast Kasia Wilk zaśpiewała jako Sia. Robert Szpręgiel wcielił się w postać Snoop Dogga, zaś Michał Milowicz zaśpiewał jako Stanisława Celińska.

Jak występy skomentował Michał Wiśniewski? W dzisiejszym odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" artysta był wyjątkowo łaskawy dla celebrytów.

- Na to się wyjątkowo fajnie patrzyło i słuchało. Tej kobiecości było wystarczająco - skomentował występ Janusza Radka, który wcielił się w postać Macy Gray.

- Zintegrowałeś się z tym programem, przestałeś się go bać. To widać, słychać i czuć. Nie wstałem, ale generalnie mi się Kuba bardzo podobało - zwrócił się do Kuby Zdrójkowskiego, który wystąpił jako Artur Rojek z zespołu Myslovitz.

- Szacunek za tę robotę, za te detale, za te scratche, które robiłeś. To jest naprawdę ogrom pracy. Myślę, że po programie dostaniesz dużo rozrywkowych propozycji. Pytanie, co zrobisz - powiedział Michał Wiśniewski po występie Roberta Szpręgiela.

Michał Wiśniewski nie szczędził komplementów również Kasi Ucherskiej, która wykonała utwór zespołu Evanescence jako Amy Lee.

- Mój ulubiony gatunek można powiedzieć, że musical. Nieprawdopodobne jest, że odnalazłaś się bez większego problemu. Kiedy przyszedłem do tego programu jako gość, pomyślałem: Mają rozmach, skur*****y - powiedział szczerze artysta.

Michał Wiśniewski ostro skomentował jeden występ

Lider zespołu "Ich Troje" był mniej wyrozumiały dla Katarzyny Polewany, która zaśpiewała "Piosenkę księżycową" jako Anita Lipnicka. W tym wypadku zdecydował się na ostry komentarz, który nie spodobał się innym jurorom.

- Takiej subtelnej wokalistki w Polsce nie ma. To było bardzo dobre wykonanie, ale to nie była Anita. To trochę niesprawiedliwe z mojej strony, ale mówię, jak jest - stwierdził.

Widzowie na Instagramie również w większości nie zgodzili się z Wiśniewskim i przyznali, że uczestniczka świetnie poradziła sobie z piosenką, przenosząc widzów z powrotem w lata 90.

Lubicie Michała Wiśniewskiego w roli jurora?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Twoja twarz brzmi znajomo

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]