Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Kapif

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To on zastąpi Piotra Gąsowskiego. Edward Miszczak szokuje wyborem

12 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jawi się jako produkcja, dzięki której Edward Miszczak przetrze sobie szlaki w Polsacie i udowodni, że teraz to on sprawuje rządy i jest szarą eminencją. Piotr Gąsowski zostanie jedną z pierwszych ofiar tych zmian na szczycie. Równie szybko, co o jego odejściu, media informują bowiem o prezenterze, który pojawi się w jego zastępstwie. Takiego wyboru nikt się nie spodziewał.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Piotr Gąsowski rozgrywał swoje odejście z programu

Piotr Gąsowski w geście solidaryzmu z Katarzyną Skrzynecką postanowił odejść z przeboju Polsatu, jednak o kulisach jego rezygnacji mówi się – delikatnie ujmując - różnie. Część źródeł przypuszcza, że nie kierował się wyłącznie tak idealistycznymi pobudkami, o których pięknie opowiadał w mediach społecznościowych. O szczegółach tych złośliwych (a może prawdziwych?) podszeptów pisaliśmy w artykule poniżej.

Maciej Dowbor wzruszony heroizmem telewizyjnego towarzysza również nieśmiało rozważał wypowiedzenie dalszej pracy przy produkcji "TTBZ". Na szczęście głosem rozsądku w tej sprawie wykazał się sympatyczny "Gąs", który skutecznie odciągnął kolegę od tych radykalnych kroków i poprosił, by nie rzucał piastowanego przez niemal dekadę stanowiska.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To on zastąpi Piotra Gąsowskiego

U boku Macieja Dowbora najprawdopodobniej stanie prowadzący, z którym już kiedyś (i to wielokrotnie) miał do czynienia. Mowa o Macieju Rocku, którego starsi widzowie kojarzą w wersji z zielonymi włosami z jednego z pierwszych talent-shows w Polsce, "Idola".

Nie był to jedyny projekt, w którym Maciej Rock sprawdził się jako gospodarz. Z sukcesem , ale też dowcipem godnym Marcina Prokopa prowadził "Fabrykę Gwiazd", "Must Be the Music. Tylko muzyka" oraz m.in. sopockie festiwale "TOPtrendy" i "Top of the Top".

Obaj imiennicy znają się dobrze, a o ich zażyłości wypowiedziało się tajemnicze źródło portalu Pomponik. Wątpliwości, jakoby panowie mogli nie przypaść sobie do gustu, zostały rozwiane w zupełności.

- Z Dowborem już pracowali razem przy programie "Się kreci" i była super chemia, prywatnie bardzo się przyjaźnią, więc to dość naturalny wybór. Maciej Rock zawsze budził ogromną sympatię widzów, a ostatnio także sentyment. Pomysł przyszedł produkcji do głowy przy okazji 30-lecia Polsatu – donosi portal Pomponik.

Maciej Rock w ostatnich latach rzeczywiście pojawiał się w roli konferansjera nieco rzadziej, lecz wynikało to jedynie z jego prywatnej decyzji dotyczącej życia rodzinnego. 44-latek ograniczył działalność zawodową, by wraz z małżonką Magdaleną skupić się na wychowaniu trójki dzieci.

- Bardzo zwolniłem ze swoją pracą, właśnie po to, żeby mieć więcej czasu dla najbliższych. Moje życie kiedyś wyglądało tak: przez tydzień zdjęcia, potem trzeba gdzieś pojechać na dłużej, impreza, cały czas w ruchu... Bez przerwy mnie nie było, taką miałem pracę – tłumaczył swego czasu w wywiadzie dla portalu Baby by Ann Anny Lewandowskiej.

Jak sądzicie, czy Maciej Rock i Maciej Dowbor stworzą udaną prezenterską parę w "TTBZ" ? Jedno jest pewne – obaj mogą spojrzeć na siebie i bez skrępowania wykrzyczeć: "Twoja twarz brzmi znajomo".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >

Telewizja

Wydało się, ile Kamil Durczok zarabiał w "Faktach" TVN. "To była nieprzyzwoita kwota"
Czytaj więcej >

Telewizja

Marzena Kipiel-Sztuka przeszła przez piekło. Każda jej miłość kończyła się na cmentarzu
Czytaj więcej >

Telewizja

Metamorfoza gwiazdy "Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz zaskoczyła fanów
Czytaj więcej >

Telewizja

Agnieszka Chylińska przerwała milczenie. Ostro odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]