Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > TVP2 wyemituje koncert pełen gwiazd i przebojów. Zobacz kto wystąpi
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 24.07.2022 16:33

TVP2 wyemituje koncert pełen gwiazd i przebojów. Zobacz kto wystąpi

Straciłeś dostęp do popularnych stacji telewizyjnych? Od 23 maja nastąpiły ważne zmiany
Straciłeś dostęp do popularnych stacji telewizyjnych? Od 23 maja nastąpiły ważne zmiany

Kolejny koncert, który zapewni widzom moc wrażeń i pobudzających do tańca rytmów. Koncert, który z pewnością zgromadzi przed telewizorami miliony Polaków. Wakacyjna Trasa Dwójki 2022, podczas której w każdy weekend lata cała plejada znakomitości polskiej sceny muzycznej wystąpi w innym mieście. Dzisiejszym przystankiem będzie województwo podkarpackie, a gospodarzem koncertu transmitowanego przez TVP 2 będzie Stalowa Wola. Wydarzenie zaczyna się o godzinie 20:30 – emisja w TVP2.

30-lecie disco polo

Czwarty z koncertów w ramach „Wakacyjnej Trasy Dwójki” będzie wyjątkowy. Podczas transmisji na żywo zgromadzona na miejscu publika i występujące gwiazdy będą wspólnie świętować 30-lecie disco polo. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników tego gatunku muzycznego.

„Lato, muzyka, zabawa” – pod tym radosnym hasłem wystąpią dzisiaj najpopularniejsi przedstawiciele disco polo. W głowach piętrzą się Wam teksty piosenek? Jesteście ciekawi kogo zobaczymy dziś w Stalowej Woli? Już pędzimy z odpowiedzią.

Weterani sceny, którzy od ponad dekady raczą nas niezapomnianymi występami. Ich największym hitem jest piosenka, której tekstu – a przynajmniej refrenu – nie da się wypowiedzieć bez nucenia znanej linii melodycznej. Zespół Boys, czyli autorzy hitu „Jesteś szalona” zameldują się na stalowowolskiej scenie! Lider grupy, Marcin Miller, na pewno dostarczy wielu szalonych wrażeń. Oprócz największego hitu zaśpiewa też inne woje utwory.

„Piękni i Młodzi” – sprawcy hitu „Niewiara”, który zgromadził ponad 600 000 wyświetleń w serwisie Youtube – ich także zobaczymy na scenie. Czy wokalistka ekipy, Magdalena Narożna, znów zaskoczy odbiorców oryginalnym strojem? Wszystkiego dowiemy się zaraz po godzinie dwudziestej.

Kolejną ze znanych gwiazd dzisiejszego wieczoru będzie Shazza. Pomimo że największą popularnością artystka cieszyła się w latach dziewięćdziesiątych, teraz powróciła. Marlena Magdalena Pańkowska występująca pod pseudonimem„Shazza”, pomimo poważnej choroby (chłoniak), udowodni na scenie, jak silną i odważną jest kobietą. To będą emocje!

Kto jeszcze wystąpi w trakcie „Wakacyjnej Trasy Dwójki”? MR Dex, Model MT, Classic, Fanatic, Camasutra, Long & Junior, Andre, Playboys, Imperium, Skaner, Jorrgus, Top On, Milano oraz Czadoman znajdują się na liście muzyków, których zobaczymy dzisiaj w telewizji.

„Wakacyjna Trasa Dwójki” – co wydarzyło się dotychczas?

Seria koncertów organizowanych przez nadawcę publicznego rozpoczęła się 3 lipca. Pierwsze koncerty odbyły się w Wilnie (stolica Litwy) oraz w Augistowie (woj. podlaskie). Na deskach sceny zaśpiewali m.in. Sławomir, Golec uOrkiestra, Stachursky, Masters i In-Grid. 17 lipca koncert odbył się na Kujawach, gdzie włocławską publiczność w ramach muzyki romskiej rozgrzewała m.in. Justyna Steczkowska, która – nomen omen – pochodzi właśnie ze Stalowej Woli.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec