Rozrywka.Goniec.pl

Instagram.com ewelina.bator

Trzy miesiące po śmierci Żory Korolyova stało się niebywałe. Dał ukochanej znak

21 Marca 2022

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Żora Korolyov zmarł niespodziewanie 21 grudnia 2021 roku. Tancerz znany szerokiej publiczności z "Tańca z gwiazdami" pozostawił w żałobie rodzinę, ukochaną i fanów. Ewelina Bator w trzy miesiące po jego śmierci podzieliła się nieprawdopodobną historią, która przydarzyła się jej w kościele.

Ewelina Bator, ukochana Żory Korolyova, ciężko zniosła jego śmierć, czemu nie można się dziwić. Od tamtej pory w swoich mediach społecznościowych stale pielęgnuje pamięć o tancerzu, wrzucając jego zdjęcia i dzieląc się z fanami swoimi przemyśleniami, uczuciami i emocjami.

Dokładnie w trzy miesiące po jego śmierci, a więc 21 marca, zamieściła dwa zdjęcia, pod którymi opisała nieprawdopodobną historię, która tego dnia jej się przydarzyła. Dopatrzyła się znaku z niebios od swojego ukochanego.

- Nie tak dawno, bo tylko kilka miesięcy temu, byliśmy razem z Żorką w kościele, w moim rodzinnym mieście. Był tam wtedy motyl. Biedny i trochę zagubiony, szukał wyjścia z zamkniętego i dużego kościoła. Bardzo chcieliśmy mu pomóc. Żorka dzielnie podszedł do okien i zaczął je otwierać, była za nimi kolejna szyba i nie udało się motyla wypuścić. Nie mogliśmy też go złapać, bo uciekał od nas, latał za wysoko. Teraz wiem, że najwidoczniej nie był tam dla nas - rozpoczęła swój wpis.

Ewelina Bator przypomniała historię, która wydarzyła się jeszcze przed śmiercią Żory, ale wstęp ten jest ważny w kontekście dalszej opowieści. To, co stało się trzy miesiące po śmierci ukochanego, miało dla niej niezwykłe znaczenie.

- Wczoraj stanęłam w tym samym miejscu, ale w zupełnie innym dla mnie życiu... Niby świat się nie zmienił, a jednak dla mnie dokładnie trzy miesiące temu zmieniło się wszystko. W każdym razie stałam tam i szeptem powiedziałam: "Jeżeli jesteś... Chcę zobaczyć tego motyla". Msza mijała, okna były puste, motyla nie było. Msza się zakończyła. Zaczęłam wychodzić do drzwi, z obrazami w głowie, które tak wiele dla mnie znaczą. Przy wyjściu na ziemi był motyl. Wyjątkowy i taki piękny. Tyle osób przeszło i nikt go nie zauważył, a może nikt nie potrzebował go tak jak ja w tej chwili. Schyliłam się, usiadł na mojej ręce. Chciałam zostawić go na dworze. Nie chciał odlecieć... Siedział na palcu, na którym noszę obrączkę Żorki. Moją zabrał ze sobą. Wróciliśmy razem do domu. Odprowadził mnie i odleciał, dając mi nadzieję i mówiąc, że jest... - kontynuowała wpis Ewelina Bator.

Niebywałą historię zakończyła stwierdzeniem, że przytrafiło się im coś niezwykłego. To tylko potwierdza, że dla Eweliny był to bardzo ważny moment i chociaż wiele osób przypisać może to zdarzenie czystemu przypadkowi, ona jest przekonana, że to Żora dał jej znać, że czuwa nad nią. A dla osoby pogrążonej w żałobie to bardzo dużo.

Jedno ze zdjęć, które towarzyszyły temu wpisowi, pokazuje opisywanego w historii motyla. Większość osób uznała tę historię za piękną i wzruszającą, a pod postem posypały się komentarze wspierające kobietę.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Mask Singer. Duże zaskoczenie w programie. Kto krył się pod maską Potwora?

  • Marianna Schreiber w ogniu krytyki. Pokazała się wśród uchodźców i szybko zniknęła

  • Marcin Hakiel dodał zdjęcia z przemyśleniami. Sugeruje, czym się teraz zajmie

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Magdalena Stępień o nowej partnerce Jakuba Rzeźniczaka: "Każdy zostanie rozliczony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje gwiazdor "Gwiezdnych wojen". Miał 56 lat
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Popek rozpływa się nad prezesem TVP. Padło sporo komplementów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nieznane fakty z życia Krzysztofa Ibisza. Ta informacja zaskoczy jego fanów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jessica Miemiec była bohaterką "Rolnik szuka żony". Po latach wygląda zupełnie inaczej
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Żona Bruce'a Willisa świętuje jego 68. urodziny. "Zaczęłam dzień od płaczu"
Czytaj więcej >
Bartłomiej Cieślak

Wydawca portalu Goniec.pl. Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat byłem redaktorem. Interesuję się literaturą, popkulturą i grami planszowymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]