Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Trudno uwierzyć jak Magda Gessler kiedyś wyglądała. Zdjęcie sprzed ponad 30 lat
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 10.07.2024 11:48

Trudno uwierzyć jak Magda Gessler kiedyś wyglądała. Zdjęcie sprzed ponad 30 lat

Magda Gessler
fot. KAPIF

Widzowie znają Magdę Gessler nie tylko z porywczych reakcji i ciętego języka, ale również burzy blond loków, które stały się niemal jej znakiem rozpoznawczym. A jak wyglądała przed laty? Ówczesna fryzura znacznie odbiegała od tej obecnej.

Magda Gessler najbardziej znaną polską restauratorką

Magda Gessler ogromną rozpoznawalność zyskała dzięki “Kuchennym rewolucjom”. Restauratorka przemierza Polskę, jeżdżąc w różne jej zakątki, by pomóc właścicielom lokali, którzy z jakichś powodów nie najlepiej radzą sobie z prowadzeniem biznesu. Pokazuje im triki, które udoskonalą ich potrawy, często również  stara się rozwiązać konflikty pomiędzy pracownikami oraz wesprzeć na duchu uczestników programu.

ZOBACZ TAKŻE: Jerzy Stuhr szykował wielkie wyznanie. Zabrał tajemnicę do grobu

Nie można oczywiście zapomnieć o impulsywnych reakcjach Magdy Gessler. Znana restauratorka bez wahania pokazuje, co jej się nie podoba, a widzowie niejednokrotnie zastanawiają się podczas emisji nowych odcinków, czy tym razem ponownie rzuci talerzami. 

Maria Luiza z "Sanatorium miłości" ujawnia, ile pieniędzy straciła przez show. TVP ją oszukało?

Zdjęcie z przeszłości. Tak kiedyś wyglądała Magda Gessler

Magda Gessler jest osobą o barwnym charakterze i ogromnej charyzmie. Nie można oczywiście zapomnieć o jej wyglądzie, który zdecydowanie przykuwa wzrok. Restauratorka często sięga po wielokolorowe stroje i masywną, rzucającą się w oczy biżuterię.

Nie można jednak nie wspomnieć o tym, co najbardziej wielu osobom utkwiło w pamięci, a mianowicie włosach. Jej burza blond loków jest niezwykle charakterystyczna, jednak Magda Gessler nie zawsze miała taką fryzurę, o czym możemy się przekonać dzięki archiwalnemu zdjęciu.

W sieci pojawił się post, na którym znalazła się fotografia Magdy Gessler sprzed ponad 30. lat. Widać na nim, że znana restauratorka już wtedy lubowała się w oryginalnych stylizacjach. Zaprezentowała się w białej koszuli, na którą założyła futro, a całość dopełniła masywnymi, złotymi kolczykami.

Dostrzec można również, że jej fryzura wygląda inaczej niż teraz. W tamtym czasie Magda Gessler wprawdzie miała piękne loki, jednak nie były one aż tak imponująco masywne, jak teraz. Ponadto 30 lat temu restauratorka nie była jeszcze blondynką, a jej włosy były ciemne.

ZOBACZ TAKŻE: Mama pięcioraczków z Horyńca przeżywa kryzys. Nie może powstrzymać łez

Magda Gessler obchodzi urodziny

Właśnie dzisiaj, tj. 10 lipca, Magda Gessler obchodzi swoje 71. urodziny. Dzień wcześniej hucznie świętowała tę okoliczność w gronie najbliższych. Z relacji zamieszczonych na Instagramie wynika, że wszyscy zaproszeni goście pojawili się w strojach o białym kolorze. Nie mogło oczywiście zabraknąć tańców z solenizantką.

Okazuje się jednak, że Magda Gessler lubi wprowadzać innych w błąd, jeśli chodzi o jej wiek. Dlaczego tak robi? O tym opowiedziała w rozmowie z “Faktem”.

Jeśli wyglądam na mniej niż mam, to bardzo się cieszę. Kończę 60 lat (śmiech). Bardzo lubię wprowadzać w błąd cały świat, ponieważ cały świat interesuje się tym, co nie potrzeba - wyjaśniła.