Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Top of the Top Sopot Festival. Muniek Staszczyk i T. Love porwali sopocką publikę
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 21.08.2023 21:31

Top of the Top Sopot Festival. Muniek Staszczyk i T. Love porwali sopocką publikę

muniek staszczyk
Top of the Top Sopot Festival/TVN (screen wideo)

Pierwszy dzień Top of the Top Sopot Festival pod hasłem #I Dance ruszył w poniedziałek 21 sierpnia. Jedną z głównych gwiazd podczas tego dnia był zespół T.Love i Muniek Staszczyk, w którego rytmach muzyki bawiła się sopocka publika w Operze Leśnej.

Top of the Top Sopot Festival w Sopocie

Festiwal Top of the Top Sopot Festival w Sopocie rozpoczął się w poniedziałek 21 sierpnia. Pierwszy dzień ruszył pod hasłem #I Dance. 

Sopocka publiczność miała okazję posłuchać na żywo wspólnego występu Margaret, Sary James, Natalii Przybysz i Ani Karwan, a po chwili także wysłuchać apelu prowadzącej Pauliny Krupińskiej do wszystkich kobiet. Publiczność po chwili jednak bardzo mocno rozgrzał występ zapowiadanych Organka oraz zespołu T.Love. 

Nie żyje ksiądz, który "nieobyczajnie zachował" się na plaży. Nieoficjalnie podano przyczynę śmierci

Występ T. Love

- Sopot cześć! Chodźcie bliżej. Energia jest! - skandował Muniek Staszczyk ze sceny od samego początku i swój występ rozpoczął od jednego z największych hitów zespoły T. Love „I love you”, który sopocka publika żywiołowa śpiewała razem z nim. - Jest w porządku? - pytał ze sceny Staszczyk, a fani głośno skandowali. 

Po chwili przedstawił cały swój zespół i podziękował serdecznie publice. - Jesteśmy z wami 40 lat. Dzięki za wszystko kochani! - mówił ze sceny, a po chwili rozbrzmiał kolejny utwór zespołu, tym razem kultowa „Warszawa”. Fani również i tę piosenkę śpiewali razem z Muńkiem Staszczykiem.

t love.png
Top of the Top Sopot Festival/TVN (screen wideo)

Muniek Staszczyk porwał publikę

Muniek Staszczyk w pewnym momencie aż zdjął kurtkę, tak rozgrzała go atmosfera sopockiej Opery Leśnej. Wokalista T.Love w fantastycznej formie porwał fanów do tańca i wspólnych śpiewów. - Sopot, wydrzyjcie się na maksa! – krzyczał Staszczyk, a publika spełniała jego prośby niemal natychmiastowo. 

munieks.png
Top of the Top Sopot Festival/TVN (screen wideo)

Na koniec lider T. Love życzył wszystkim wspaniałej końcówki wakacji, a prowadząca Julia Wieniawa przyznała, że kocha piosenki tego zespołu, bo kojarzą jej się z dzieciństwem. Współprowadząca Gabi Cegielska dodała także kilka ciekawostek odnośnie tego utworu. Obie zgodnie zachwycały się piosenkami T. Love.

Tagi: koncert TVN