Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tomaszewska pokazała córkę. Już mówi o kolejnym porodzie!
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 23.02.2024 20:48

Tomaszewska pokazała córkę. Już mówi o kolejnym porodzie!

Małgorzata Tomaszewska
KAPiF, @malgorzata__tomaszewska/ Tomaszewska pokazała córkę

Małgorzata Tomaszewska urodziła zaledwie kilka dni temu. Radosną wiadomość przekazał jej ojciec, Jan Tomaszewski. Dziś opublikowała na mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitala z nowo narodzoną córką — Laurą. W opisie wspomniała o kolejnym porodzie. 

Ostatnie, trudne miesiące Małgorzaty Tomaszewskiej

W ostatnim czasie zwolniono wszystkich prowadzących ”Pytanie na Śniadanie”, w tym Tomaszewską. O odejściu z porannego pasma prezenterzy dowiedzieli się praktycznie z dnia na dzień. Kobieta była już wtedy w zaawansowanej ciąży. Stres związany z pracą z pewnością nie sprzyjał. 

Mimo wszystko, 18 lutego Tomaszewska szczęśliwie urodziła córkę w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny w Warszawie. 

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska (fot. KAPiF)
Małgorzata Tomaszewska URODZIŁA! Imię córki wróży sukces

Błąd z imieniem córki Tomaszewskiej

Krótko po narodzinach córeczki Małgorzaty Tomaszewskiej, dumny i rozpromieniony ojciec dziennikarki, legenda polskiej piłki nożnej, 76-letni Jan Tomaszewski, podzielił się tą radosną wieścią z mediami. W rozmowie z “Super Expressem” powiedział: 

Kochane kobitki! Gosia i Luiza, pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej. Tato, dziadek - Tomek - życzył.

Okazało się, że problem pojawił się w kwestii imienia, które wymienił dla swojej wnuczki. Wcześniej Małgorzata Tomaszewska wspominała zupełnie inne imię — Laurka. 

"Kocham Cię Laurka" - to były pierwsze słowa, jakie nasz synek wypowiedział do brzuszka. I wtedy już wiedzieliśmy, że spośród wszystkich propozycji to jest właśnie imię dla naszej córeczki. Laura - pisała na swoim profilu.

Okazało się, że doszło do niefortunnej pomyłki. Z posta Tomaszewskiej już wiemy, że córka na pewno nazywa się Laurą, a Jan Tomaszewski popełnił błąd, myląc imiona wnuczki.

Czy Tomaszewska planuje kolejne dziecko?

Teraz sama Małgorzata Tomaszewska zabrała głos. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie ze szpitala i skierowała się do swoich fanów.

To nasze pierwsze chwile razem 🥰 Mam na imię Laura i jestem już z Wami ❤️ Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat ❤️ - napisała. 

Później w poście dziękowała szpitalowi i osobom, które pomogły jej przy porodzie. Z uwagą wyszczególniła jedną kobietę:

@kasiatrzaska dziękuję... Byłaś nieoceniona w jednym z najważniejszych momentów naszego życia ❤️ Widzimy się przy kolejnym porodzie ❤️

Poród Laury nie był pierwszym takim doświadczeniem dla Tomaszewskiej. Prezenterka ma już 7-letniego syna Enzo z małżeństwa z Turkiem. Jeśli kobieta zdecyduje się na kolejne dziecko, z pewnością wszystko pójdzie po jej myśli. 

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska (fot. KAPiF)

Źródło: “Super Express”