Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Tomasz Karolak zdradził, co działo się na planie "Rodzinki.pl". Gwiazdor się nie hamował, padły mocne słowa
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 03.09.2022 12:47

Tomasz Karolak zdradził, co działo się na planie "Rodzinki.pl". Gwiazdor się nie hamował, padły mocne słowa

Tomasz Karolak zdradził, co działo się na planie "Rodzinki.pl". Serial rozbijał rodziny
Pawel Wodzynski/East News

Tomasz Karolak to aktor, którego fenomen do dziś zadziwia. Trudno znaleźć sensowne uzasadnienie jego popularności, a geneza obsadzania go w rolach "bawidamków i podrywaczy" wciąż pozostaje dla mnie tajemnicą. Gwiazdor w najnowszym wywiadzie zdradził prawdę o pracy przy serialu "Rodzinka.pl", przez którą wiele rodzin ucierpiało.

Tomasz Karolak, co zaskakujące, jest jednym z najpopularniejszych aktorów w kraju. Swój status zawdzięcza produkcjom takim jak "39 i pół", "Tylko mnie kocha", "Testosteron" czy "Listy do M.". Wśród seriali, które zapewniły mu najwięcej sympatii widzów, przoduje jednak zdecydowanie twór Telewizji Polskiej "Rodzinka.pl", gdzie wcielał się w rolę Ludwika Boskiego.

Tomasz Karolak opowiedział o ludzkich dramatach, do których doprowadził serial "Rodzinka.pl"

Choć sam nigdy nie byłem fanem produkcji, nie da się ukryć, że stała się ona prawdziwą kopalnią przyszłych gwiazd. To właśnie "Rodzince.pl" zawdzięczamy Michała Musiała, Adama Zdrójkowskiego, Julię Wieniawę i Wiktorię Gąsiewską. Choć upłynęły już dwa lata od zakończenia produkcji, wielu z nich do tej pory rozwija swoją karierę.

W rozmowie z Moniką Jaruzelską Tomasz Karolak opowiedział o cieniach pracy przy popularnym serialu, który do dziś ma wielu fanów. Aktor zdradził, że członkowie obsady spędzali z "Rodzinką" więcej czasu, niż ze swoimi rodzinami.

- Teraz cenię sobie bardzo, że mogę pobyć z rodziną. To mnie kręci. Ja grałem przez 10 lat sztuczną rodzinę. To jest psychologicznie ciekawe, że stworzyliśmy sztuczną rodzinę, która przebywała ze sobą więcej niż my w naturalnych rodzinach. I to spowodowało zaburzenia. U wszystkich nas. Cena za „Rodzinkę.pl” jest ogromna - opowiadał Tomasz Karolak.

Tomasz Karolak opowiedział, co było najtrudniejsze na planie

Ponoć szczególnie bolesne dla rodzin aktorów było obserwowanie ich relacji na planie. Przez 10 lat aktorzy bardzo się do siebie przywiązali, a między serialowymi "Boskimi" faktycznie zrodziło się coś na miarę rodzinnych więzi. Dość powiedzieć, że aktorzy do dziś mają świetny kontakt. Niestety bliskie relacje doprowadziły do rozpadu kilku "faktycznych" rodzin.

- A potem wszyscy chcieli realizować się w innych projektach. Bo przecież skoro grasz w telewizji, to dobrze byłoby zagrać też w filmie fabularnym lub teatrze. Ja i Gośka. A nasze rodziny, nie mając nas, patrzyły na to, jaką my świetną rodzinę budujemy w telewizji. To jest to, co nas dotknęło, również chłopaków grających nasze dzieci. I to było bardzo trudno przejść. I niektóre z tych rodzin, niestety, już przeszły do historii. Taka jest prawda - podsumował Karolak.

Spodziewaliście się, że serial za pracą na planie serialu "Rodzinka.pl" stały ludzkie dramaty? Czy cena, którą zapłacili aktorzy, była adekwatna do skali sukcesu?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post