Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Tomasz Kammel i Izabella Krzan zaliczyli wpadkę w programie na żywo. Prezenter nie wytrzymał
Monika Majko
Monika Majko 28.01.2022 17:42

Tomasz Kammel i Izabella Krzan zaliczyli wpadkę w programie na żywo. Prezenter nie wytrzymał

kammelll
TVP2 "Pytanie na śniadanie" 27.01.22 r.

Tomasz Kammel nie ma ostatnio dobrej passy. Gwiazdor TVP po raz kolejny zaliczył wpadkę na antenie "pytania na śniadanie". W czwartkowym wydaniu porannego programu Telewizji Polskiej prezenter i towarzysząca mu Izabella Krzan nie mogli poradzić sobie z obsługą kalkulatora.

Zaledwie kilka dni temu Tomasz Kammel popełnił nietaktowną gafę na antenie "Pytania na śniadanie", a we wczorajszym wydaniu programu ponownie zaliczył wpadkę. Tym razem obecna w studiu ekspertka musiała przypomnieć prezenterowi i jego redakcyjnej koleżance zasady matematyczne.

Tomasz Kammel i Izabela Krzan mieli problem z kalkulatorem

W czwartek w studiu "Pytania na śniadanie" pojawiła się dietetyczka kliniczna, z którą prezenterzy rozmawiali na temat otyłości i wpływu dodatkowych kilogramów na nasze zdrowie. Eksperta wspomniała w czasie wywiadu m.in. o wskaźniku BMI czyli Body Mass Indeks, który służy do obliczania masy ciała.

Tomasz Kammel zaproponował więc, by na jego przykładzie sprawdzić tę metodę. Prezenterzy ochoczo chwycili za kalkulator, jednak wkrótce okazało się, że nie potrafią prawidłowo go użyć.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Tomasz Kammel nie był w stanie ukryć wstydu

Do akcji musiała wkroczyć ekspertka, która zaczęła prezenterom tłumaczyć na antenie zasady matematyczne. Speszony Tomasz Kammel próbował wybrnąć z sytuacji, przyznając otwarcie, że miewa problemy z matematyką.

- Z matmy jesteśmy dwie nogi, możemy za to dostać antynagrody. [...] Myślałem, że to będzie prostsze [...] Dwójka wybitnych matematyków - żartował Tomasz Kammel.

- Gdybyś dał mi kartkę i długopis... - dodała Izabella Krzan, zrzucając winę na skomplikowane urządzenie.

ZOBACZ: HIT! Nie wytrzymała. PRZEJECHAŁA WALCEM po gali Najmana

Na początku stycznia poważną wpadkę na antenie "Pytania na śniadanie" zaliczyła także Małgorzata Tomaszewska. Prezenterka podczas przedstawiania widzom gości pomyliła imię i nazwisko jednej z ekspertek i nie była to jedyna gafa gwiazdy TVP w czasie tego wydania porannego show.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Goniec