Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > The Voice Senior. Na scenę weszła córka uczestniczki i się zaczęło. Widzowie dobrze ją znają
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 07.01.2023 21:20

The Voice Senior. Na scenę weszła córka uczestniczki i się zaczęło. Widzowie dobrze ją znają

The Voice Senior
The Voice Senior fot. Goniec.pl

W pierwszym odcinku czwartej edycji programu "The Voice Senior" nie zabrakło emocji i wzruszeń. Na scenie pojawiła się 64-letnia Hanna, która zaśpiewała razem z córką.

Emerytka zachwyciła jurorów "The Voice Senior"

Trwa pierwszy odcinek czwartej edycja programu The Voice Senior. Na fotelach jurorskich zasiedli Piotr Cugowski, Maryla Rodowicz i debiutujący w roli trenerów Alicja Węgorzewska i Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus.

Jedną z uczestniczek talent show była pochodząca z Kielc Hanna Tabiszewska. Kobieta ma 64 lata i jest nauczycielką języka polskiego. Choć przebywa obecnie na emeryturze, nadal uczy dzieci w Szkole Podstawowej nr 8 w Kielcach. W przeszłości emerytka występowała jako solistka w kieleckiej orkiestrze wojskowej.

W pierwszym odcinku czwartego sezonu programu Hanna Tabiszewska zaprezentowała utwór Ewy Bem pod tytułem "Moje serce to jest muzyk". 64-latka zachwyciła trenerów, ostatecznie wybrała jednak lidera zespołu Pectus. Tuż po występie Hanny Tabiszewskiej na scenę wyszła jej córka i wspólnie zaśpiewały dla jurorów i publiczności zgromadzonej w studiu.

Okazało się, że córka emerytki jest doskonale znana jurorom i prowadzącemu - Rafałowi Brzozowskiemu. Wokalistka występuje bowiem w uwielbianym przez widzów programie "Jaka to melodia?".

Premierowy odcinek programu "The Voice Senior" został poświęcony Witoldowi Pasztowi. Gościem specjalnym muzycznego show TVP była córka muzyka Natalia. Witold Paszt zasiadał w fotele jurora w drugiej i trzeciej edycji programu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: