Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "The Voice Senior". Alicja Majewska zwolniona z TVP? Wiadomo, co zaszło między jurorką a pracodawcą
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 25.11.2022 14:10

"The Voice Senior". Alicja Majewska zwolniona z TVP? Wiadomo, co zaszło między jurorką a pracodawcą

"The Voice Senior". Alicja Majewska zwolniona z TVP? Wiadomo, co zaszło między jurorką a pracodawcą
TRICOLORS/East News

"The Voice Senior" to popularny talent-show Telewizji Polskiej, w którym jedną z jurorów była Alicja Majewska. Już wiadomo, że w kolejnej edycji nie będzie już oceniać uczestników, gdyż piosenkarka zakończyła dotychczasową współpracę z telewizją. W wywiadzie dla Pomponika zdradziła, w jakich okolicznościach straciła lukratywne zajęcie.

"The Voice Senior". Alicja Majewska zwolniona z TVP?

Choć może się to wydawać dla niektórych zaskoczeniem, to Alicja Majewska wciąż pozostaje czynną artystką i dwa tygodnie temu premierę miał jej najnowszy krążek "Koneserzy kolejnego dnia". Niestety artystka nie cieszy się już taką popularnością jak kiedyś i zdecydowanie dodatkowe pieniądze z "jurorowania" w programie TVP jej się przydały.

Według najnowszych informacji, w najnowszej edycji "The Voice Senior" gwiazdy już nie zobaczymy. W rozmowie z portalem Pomponik.pl artystka zdradziła, co zaszło pomiędzy nią a Telewizją Polską.

- Mam szereg działań związanych z nagraniem płyty, piosenek itd., ale jak panu bardzo mnie brakuje, to pokażę się w finałowym odcinku "The Voice Senior". Odcinki są nagrywane wcześniej i zaśpiewam piosenkę z najnowszej mojej płyty "Koneserzy kolejnego dnia", więc relację z "Voicem Seniorem" ciągle mam" - zdradziła piosenkarka w wywiadzie dla Pomponika.

"The Voice Senior". Alicji Majewskiej i TVP było nie po drodze

Artystka zdradziła przy tym, że wciąż utrzymuje kontakt z uczestnikami poprzednich edycji programu i nie odcina się od swojego jurorskiego dorobku. Mimo napiętego harmonogramu stara się również śledzić losy swoich podopiecznych i służyć im radą "scenicznej wyjadaczki".

- [...] przy czym mówię o relacjach z uczestnikami, uczestniczkami poprzednich edycji, bo jesteśmy cały czas w kontakcie i cieszę się sukcesami pani Jadzi, pani Raisy i paru innych uczestników - dodała Alicja Majewska w wywiadzie.

Ze słów piosenkarki można również wywnioskować, że rezygnacja ze współpracy miała być decyzją obu stron i nie doszło do zwolnienia. Była jurorka "The Voice Senior" zdradziła, że zarówno stacja telewizyjna, jak i ona sama mieli różne plany, które trudno było ze sobą pogodzić.

Alicja Majewska nie chciała mówić więcej na temat rozstania z programem i zasugerowała, aby więcej informacji zasięgnąć w Telewizji Polskiej. Zaznaczyła jednak, że jej stosunki ze stacją są bardzo dobre.

- Trzeba by ich zapytać, czy oni nie chcieli... Nasze plany - moje i produkcji, się gdzieś tam w jednym punkcie zetknęły, co z korzyścią pewnie wyjdzie dla mnie, bo jak mówię, dużo czasu zajmuje mi to, co najważniejsze w moim zawodzie, czyli fonografia, płyty, koncerty itd., ale ja się nie obraziłam na "Voice Senior" zdecydowanie i "Voice Senior" też się na mnie nie obraził - wyjaśniła artystka w wywiadzie z portalem Pomponik.pl.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik.pl