Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > „The Voice of Poland”. Ujawniono tożsamość nowego trenera. Zdradził to przypadkiem podczas wywiadu
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 21.06.2022 10:25

„The Voice of Poland”. Ujawniono tożsamość nowego trenera. Zdradził to przypadkiem podczas wywiadu

„The Voice of Poland”. Ujawniono tożsamość nowego trenera. Zdradził to przypadkiem podczas wywiadu
TVP VOD

Już wkrótce wystartuje 13-sta edycja popularnego programu TVP. Już od pewnego czasu było wiadomo, że w jurorskim składzie zajdą pewne zmiany - teraz wiadomo już, kogo zobaczymy w nowych odcinkach.

„The Voice of Poland” czekają w nowym sezonie spore zmiany

„The Voice of Poland” to program typu talent show emitowany na antenie TVP2 od 3 września 2011, który oparty jest na międzynarodowym formacie The Voice stworzonym przez Johna de Mola. Choć popularnością daleko mu, np. do najlepszych czasów „Idola”, to jednak jest on bardzo lubiany wśród widzów Telewizji Polskiej i wypromował wiele gwiazd, które obecnie święcą tryumfy na scenach.

W programie możemy obserwować uczestników marzących o muzycznej karierze. Nagrodą główną jest propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska, tytuł najlepszego głosu w Polsce, a od trzeciej edycji również nagroda pieniężna. To właśnie w programie TVP swoje kariery zaczynali m.in. Sarsa, Rafał Brzozowski, Krystian Ochman, Natalia Nykiel czy Marta Gałuszewska.

Widzowie już przywykli do tego, że co sezon skład trenerów ulegał zmianie. Dotychczas na jurorskich fotelach zasiadali m.in. Ania Dąbrowska, Kayah, Nergal, Margaret, Michał Szpak, Maria Sadowska czy Patrycja Markowska.

„The Voice of Poland”. Justyna Steczkowska wraca do roli trenera

Po swoim koncercie jubileuszowym w Opolu Justyna Steczkowska udzieliła wywiadu, w którym padło pytanie, czy jest szansa na powrót artystki do roli trenerki w „The Voice of Poland”. Piosenkarka odpowiedziała wprost:

- Tak, podpisaliśmy już umowę. Zaczynamy pracę w lipcu, sierpniu, wrześniu, a potem występy na żywo. Bardzo się cieszę, bo bardzo lubię też program. Kocham wręcz. Tutaj dzisiaj mamy naszą dziewczynę w debiutach z „The Voice”, była u Marka, a ja ją bardzo podziwiam i trzymałam za nią kciuki. Bardzo się cieszę, że kolejną edycję będę mogła wspierać młodych ludzi i też sama się od nich uczyć - zdradziła.

Wyznała także, że najpierw odmówiła przyjęcia fotelu jurora, ponieważ kolidowało to z jej trasą koncertową, która ostatecznie została jednak przesunięta na 2023 rok, dzięki czemu Justyna Steczkowska mogła przyjąć propozycję.

Justyna zdradziła także, że w składzie trenerów ponownie zobaczymy Barona i Tomsona, ale zabraknie Sylwii Grzeszczak. Nie wiadomo, kto zasiądzie w pozostałych fotelach.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post