Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Teściowa zrobiła to na ich ślubie. Nowożeńcy byli załamani. "To nie może być prawda"
Eryk Błaszak
Eryk Błaszak 13.02.2023 12:10

Teściowa zrobiła to na ich ślubie. Nowożeńcy byli załamani. "To nie może być prawda"

Jazzy Hop
TikTok/jazzyhop555

Niemałym skandalem zakończyła się uroczystość zaślubin Jasmine Hopper, która podczas swojej ceremonii zaślubin dostrzegła matkę swojego męża w niezwykłej kreacji. - Wow, ona ma na sobie tę samą sukienkę - pomyślała panna młoda, która nie szczędziła świeżo upieczonej teściowej nieprzychylnych słów.

Teściowa zrobiła to na ich ślubie. "Co ona sobie myślała"

Wesele to dzień, w którym najważniejszymi osobami są ślubujący sobie miłość zakochani. Nie można więc się dziwić, iż bardzo często, to właśnie panna młoda staje się najpiękniejszym symbolem sakramentu małżeństwa. Jednym z jego nieodzownych elementów jest biała suknia, którą winna mieć na sobie przyszła żona. Jak jednak pokazuje historia TikTokerki Jasmine Hopper, nie każdy rezerwuje taką kreację pannie młodej.

- Teściowa przyszła na nasz ślub ubrana dosłownie w suknię ślubną - napisała w mediach społecznościowych Jasmine Hopper, która dodatkowo zamieściła hashtag "#toxicmil", oznaczający "toksyczną teściową", a na samym zdjęciu rodzinnym na miejscu twarzy matki swojego męża umieściła emotkę klauna.

@jazzyhop555 #mil #boymom #motherofthegroom #whiteweddingdresses #toxicmil #milwearingwhite #sonsweddingday ♬ original sound - ozu ♚

Jak można zauważyć, kobietę niemało zirytowało zachowanie świeżo upieczonej teściowej, w kierunku której wyrzuciła niejedno słowo rozczarowania. Jak jednak przyznała sama panna młoda, w pierwszej chwili nie do końca dotarło, co dokładnie się wydarzyło.

- Byliśmy tak skupieni na tym, że to był nasz dzień ślubu i chcieliśmy się dobrze bawić - komentowała w innym filmie kobieta. - Dopiero po fakcie, kiedy przeglądaliśmy zdjęcia w następnych dniach, naprawdę to zauważyliśmy i pomyśleliśmy: "Wow, ona ma na sobie tę samą sukienkę". I wtedy zaczęłam się wściekać - dodawała.

Jak podkreśliła kobieta, zapytana o swoją weselną kreację teściowa, odparła, że to "kremowa sukienka ze złotymi cekinami", jednak jak zwróciła uwagę jej synowa, ani ona, ani pozostali goście na uroczystości nie byli ślepi.

Wpis dziewczyny wywołał niemałe poruszenie wśród internautów, którzy chętnie komentowali całe zajście i gafę, którą popełniła goszcząca na weselu teściowa.

- Kazałbym fotografowi zmienić jej sukienkę na inny kolor na każdym zdjęciu - komentowała jedna z internautek.

- Co ona sobie myślała? - zastanawiała się inna z użytkowniczek. - A co na to twój mąż? - zadawała pytanie kolejna obserwatorka.

- Powiedziałbym jej, by wyszła - skwitował z kolei inny internauta.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: TikTok/jazzyhop555/gazeta.pl

Tagi: Ślub