Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Teresa Lipowska na wózku inwalidzkim? W sieci pojawiło się zdjęcie
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 08.04.2022 17:49

Teresa Lipowska na wózku inwalidzkim? W sieci pojawiło się zdjęcie

teresa lipowska
Pawel Wodzynski/East News

Teresa Lipowska znana jest przede wszystkim z roli Barbary Mostowiak w "M jak Miłość". Ostatnio w sieci pojawiło się zdjęcie aktorki siedzącej na wózku inwalidzkim. Czy problemy zdrowotne, z którymi się boryka, sprawiły, że nie może już chodzić?

Aktorka jeszcze podczas ostatnich publicznych imprez zdawała się być całkowicie sprawna. Czy coś się w tym krótkim czasie zmieniło?

Teresa Lipowska musi poruszać się na wózku? Do sieci trafiło zdjęcie

Magdalena Witkiewicz wstawiła do mediów społecznościowych zdjęcie, na którym widać siedzącą na wózku Teresę Lipowską wśród innych seniorów. Okazało się, że aktorka na szczęście nie ma problemów z chodzeniem, a wózek jest filmowym rekwizytem.

eresa Lipowska trzymała od Ilony Łepkowskiej propozycję zagrania w filmie "Uwierz w Mikołaja!", który premierę ma mieć już tej zimy. Lipowska ma w nim zagrać babcię głównej bohaterki, Helenę.

Ze względu na nieprzewidziane zimowe przygody, Helena złamie nogę i będzie musiała przez pewien czas poruszać się na wózku, stąd wymowne zdjęcie Teresy Lipowskiej na tym pojeździe.

- Akcję filmu postanowiłam umiejscowić w górach, gdyż wydały mi się one najlepszym tłem świątecznej opowieści. A także z tak prozaicznego powodu, że łatwiej tam o śnieg. Szukając malowniczego górskiego miasteczka, trafiliśmy do Bielska-Białej. Rynek, klimat miasta i krajobraz okolic od razu nas zachwycił - mówiła o miejscu akcji Ilona Łepkowska.

Kiedy rozpoczynały się zdjęcia do filmu, Lipowska miała mniej zajęć niż zazwyczaj, bo wątek Mostowiaków z Grabiny zszedł na dalszy plan.

- Mimo podeszłego wieku wciąż liczę na pracę, która jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji. W dalszym ciągu będzie realizowany serial „M jak miłość”, a w nim nasz wątek z Grabiny. Oczywiście już nie w takim wymiarze jak dawniej. Ale Mostowiakowa ciągle tu jest - tłumaczyła.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl