Rozrywka.Goniec.pl > Włodzimierz Matuszak

Włodzimierz Matuszak

Włodzimierz Matuszak, Karolina Nolbrzak
11.08.2023 08:20 Pomiędzy nimi jest 35 lat różnicy. Wspaniałe wieści z domu aktorskiej pary obiegły sieć

Włodzimierz Matuszak (76 l.) i Karolina Nolbrzak (41 l.) bardzo rzadko pojawiają się w mediach i niechętnie dzielą się ze swoimi fanami życiem prywatnym. Ich związek wciąż budzi wiele emocji i jest często komentowany przez użytkowników sieci – wszystko przez dużą różnicę wieku, jaka jest pomiędzy nimi. Ostatnio aktor Plebanii postanowił się otworzyć i opowiedział o dziecku swojej młodszej partnerki. Po tym wydarzeniu ze wszystkich stron zaczęły spływać gratulacje. 

Włodzimierz Matuszak
12.07.2023 18:20 Włodzimierz Matuszak ujawnił prawdę o pracy na planie "Plebanii". Prawie zrezygnował z roli

Włodzimierzowi Matuszakowi niezwykłą popularność przyniósł serial emitowany w TVP pt. “Plebania”, gdzie wcielał się w rolę dobrodusznego proboszcza. Ksiądz grany przez aktora zawsze potrafił znaleźć rozwiązanie problemów każdego ze swoich parafian. Mało kto jednak wie, że niewiele brakowało, a Włodzimierz Matuszak nie wystąpiłby w tej kultowej produkcji. W rozmowie z portalem Goniec.pl zdradził dlaczego.

Waldemar Błaszczyk/Włodzimierz Matuszak/Sebastian Fabijański
08.07.2023 09:45 Niebywałe, co łączy Włodzimierza Matuszaka, Waldemara Błaszczyka i Sebastiana Fabijańskiego. Tylko jeden mógł zwyciężyć

Włodzimierz Matuszak, Waldemar Błaszczyk, Sebastian Fabijański - to polscy aktorzy, dobrze znani widowni. Ich sceniczne role wielu z nas zapewne zapadły w pamięć. Okazało się, że artystów łączy też coś innego, oprócz pracy na planie. Jest to wspólna pasja, której chyba nikt by się nie spodziewał. Zacięcie do rywalizacji mieli okazję pokazać w minioną niedzielę, gdy stanęli twarzą w twarz i ruszyli do boju. W końcu zwyciężyć mógł tylko jeden z nich. To była walka, aż polała się krew. A pomiędzy nimi można było dostrzec aktorkę Laurę Łącz.

Włodzimierz Matuszak
09.02.2023 09:24 Włodzimierz Matuszak szczerze o tym, dlaczego nie występuje w TVP. Padły bardzo mocne słowa

Włodzimierz Matuszak, znany widzom TVP z roli w serialu "Plebania", już od dawna nie występuje w państwowej telewizji. W rozmowie z Plejadą wyjawił, że już nawet nie ogląda programów swojego byłego pracodawcy.