Rozrywka.Goniec.pl > Violetta Villas

Violetta Villas

Tak wygląda grób Violetty Villas
25.10.2023 11:26 Violetta Villas spoczywa na warszawskich Powązkach. Grób gwiazdy po 12 latach od śmierci robi porażające wrażenie

Życie Violetty Villas było niezwykle intrygujące i przepełnione skrajnymi emocjami. Artystka osiągnęła ogromną karierę, jednak nie udało się jej stworzyć szczerego i prawdziwego związku. Swoją miłość przelała na zwierzęta. Ostatnie miesiące jej życia nie należały do szczęśliwych. A jak wygląda grób, w którym spoczęła gwiazda?

Violetta Villas
07.09.2023 11:12 Operacje plastyczne Violetty Villas. "Cała była zrobiona"

Violetta Villas była pierwszą Polką, która miała swoje autorskie show w Las Vegas. Po powrocie do Polski niewątpliwie była też jedną z pierwszych rodaczek, które poddały się licznym operacjom plastycznym. Na jakie poprawki zdecydowała się Violetta Villas podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych?

Violetta Villas
09.07.2023 12:56 Violetta Villas tuż przed śmiercią przekazała przyjacielowi szokującą wiadomość. Nikt nie wiedział

Violetta Villas była kultową artystką, jednak wielkie były nie tylko jej muzyczne dokonania, ale także mniemanie o samej sobie. Gdyby piosenkarka po prostu uważała się za najjaśniejszą gwiazdę polskiej sceny, wielu nawet by się nie zająknęło. Gorzej, gdy mająca się za wzór wszelakich cnót Violetta Villas snuła niepokorną wizję na temat swojego religijnego posłannictwa. Niebywałe, jakie informacje przekazała przed laty jednemu ze swoich wiernych przyjaciół. 

Doda
12.06.2023 14:53 Doda usłyszała o pomniku Violetty Villas i nie wytrzymała. Padły mocne słowa

Doda, znana ze swojego ciętego języka i poglądów budzących liczne kontrowersje, ponownie zabrała głos. Tym razem poszło o pomnik Violetty Villas warty 100 tys. zł. Rabczewska znowu nie przebierała w słowach i odniosła się do sprawy. - Martwy nie wie, że jest martwy. Tak samo, jak głupi nie wie, że jest głupi – bezpardonowo stwierdziła. O co cały ten hałas?

Dziedzic Villas
10.06.2023 22:16 Irena Dziedzic chciała zniszczyć życie Violetty Villas? Tym skandalem żyła cała Polska

Irena Dziedzic grała niegdyś pierwsze skrzypce w Telewizji Polskiej. Dziennikarka, nazywana “żelazną damą TVP”, ponoć nie znosiła Violetty Villas. Legendarna polska artystka twierdziła, że Dziedzic chciała zniszczyć jej życie. 

Kora
25.02.2023 13:58 Trenerka głosu bezkompromisowo podsumowała Korę. Fani nie będą zachwyceni

Trenerka głosu Gosia Sacała postanowiła poddać ocenie piosenkarki, które święciły największe triumfy w XX wieku. Pod rzetelną, acz surową ocenę poddała wokalne umiejętności m.in. Izabeli Trojanowskiej, Edyty Geppert, Kaliny Jędrusik, Zdzisławy Sośnickiej i Kory. Ostatnia z nich nie zdobyła uznania specjalistki.  Co jej zarzuciła i jak legendarna wokalistka Maanamu wypadła na tle koleżanek?

violetta villas
10.02.2023 11:33 Violetta Villas okradziona po śmierci. Aż przykro słyszeć o tym, co zrobili złodzieje

Violetta Villas została okradziona po śmierci po raz kolejny. Krzysztof Gospodarek poinformował, że w jej domu znów pojawili się rabusie. Willa w Lewinie Kłodzkim często jest miejscem, z którego znikają przedmioty, które pozostały po gwieździe. Wszystko przez czarny rynek pamiątek po zmarłych.

Syn Violetty Villas idzie do sądu. Potomek gwiazdy jest oburzony tym, co stało się jej domem
03.02.2023 20:04 Syn Violetty Villas idzie do sądu. Potomek gwiazdy jest oburzony tym, co się stało

Syn Violetty Villas, Krzysztof Gospodarek, wciąż nie może dojść do porozumienia z władzami gminy Lewin Kłodzki w sprawie domu, jaki pozostał po legendarnej artystce. Jest oburzony tym, w jaki sposób urządzono izbę pamięci Violetty Villas i swoje racje chce udowodnić w sądzie.

Violetta Villas
14.01.2023 08:47 Film o Violetcie Villas będzie najdroższą polską produkcją w historii? "Każdy dzień zdjęciowy to miliony"

Film o Violetcie Villas ma być jedną z najdroższych produkcji polskiej kinematografii? Synowa piosenkarki uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jak przebiegają prace nad dziełem. Nie ukrywała, że koszty piętrzą się w zastraszającym tempie, a producenci będą musieli wyłożyć miliony. Czyżby szykowała się ekranizacja godna Hollywood, a przynajmniej polskiego kandydata do Oscara?

violetta villas
14.09.2022 19:51 Violetta Villas ukryła skarb w swoim ogródku? Szwagier gwiazdy nie ma wątpliwości, wielu już go szukało

Violetta Villas przez część swojego fascynującego (a zarazem tragicznego) życia miała dostęp do wszelkich dóbr luksusowych, o których obywatele komunistycznej Polski mogli tylko pomarzyć. Zarówno w Las Vegas, jak i po powrocie do kraju, gwiazda zadawała szyku w bogatych futrach i sowicie zdobionych sukniach. Czemu to zawdzięczała? Zapraszamy na krótką i pełną absurdów historię o skarbie, jaki rzekomo zakopała na terenie swojej wyniszczonej „rezydencji” w Lewinie Kłodzkim.

Violetta Villas
25.07.2022 22:03 Sandra Drzymalska wcieli się w rolę Violetty Villas. Kim jest młoda aktorka?

Sandra Drzymalska zagra Violettę Villas w powstającym filmie o życiu zmarłej artystki. Chociaż młoda aktorka nie jest jeszcze wielką gwiazdą, to cieszy się dobrą opinią w branżowym środowisku. Dotychczas udało jej się zagrać w kilku popularnych produkcjach. Widzowie mogli obejrzeć ją m.in. w „Stuleciu winnych” na TVP oraz serialu dostępnym na platformie Netflix – „Sexify”.Sandra Drzymalska nie jest aktorką, którą zna większość Polaków. Z pewnością po premierze filmu „Dzięcioł i Violetta” ulegnie to zmianie.

Violetta Villas
11.07.2022 17:11 Violetta Villas, czyli smutny upadek gwiazdy. W połowie tego roku skończyłaby 84 lata

Violetta Villas, która niegdyś podbiła serca Amerykanów i występowała w Las Vegas, nie doczekała się szczęśliwego zakończenia swojej życiowej historii. W 2011 roku umarła w biedzie i osamotnieniu.

Violetta Villas cz-b - ea
04.07.2022 13:22 Violetta Villas - ekstrawagancka gwiazda estradowa. Film biograficzny odkryje tajemnice o polskiej diwie

Violetta Villas była artystką, która zaskarbiła sobie tak samo liczne grono zwolenników, co przeciwników. Nie można jednak odmówić jej tego, że była jedną z najgłośniejszych gwiazd polskiej estrady. Szczególnie po śmierci stała się sensacyjnym tematem dla mediów, ponieważ równie sensacyjne było jej życie. Zmarła w 2011 roku ekstrawagancka diva doczeka się w końcu filmowej biografii. Niemałą cegiełkę do tej produkcji dołożyli najbliżsi Violetty Villas, więc zgodnie z zapowiedzią - poznamy nieznane dotąd oblicze artystki. Była wyjątkową osobowością estradową, kolorowym ptakiem scenicznym i ekstrawagancką gwiazdą. Na świecie słuchana i uwielbiana była przez miliony fanów, ale Polska nie była dla niej zbyt łaskawa. Jej wizerunek nie współgrał z ówczesną PRL-owską rzeczywistością. Zarzucano jej brak stylu i urody oraz nazywano wieśniaczką. Bez wątpienia jej wadą była "inność". Choć z perspektywy czasu można pokusić się o stwierdzenie, że była to wyłącznie ludzka zazdrość i brak zrozumienia dla jej kreacji. Polska diva kryła w sobie wiele tajemnic, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego, ale niebawem może się to zmienić.

Violetta Villas
13.06.2022 12:44 Violetta Villas porzuciła rodzinę, mając roczne dziecko. Powstanie film pokazujący życie jej syna

Violetta Villas zostanie uhonorowana fabularnym filmem biograficznym. Dzieło ma jednak opierać się na perspektywie jej syna. Piosenkarka porzuciła rodzinę, gdy chłopiec miał zaledwie rok. Choć film o Violetcie Villas od kilku lat stał pod znakiem zapytania, ostatecznie rozpoczęła się jego pre-produkcja. Wkrótce spodziewać będziemy mogli się z pewnością pierwszych efektów. Film o Violetcie Villas już wkrótce Violetta Villas to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Legendarna piosenkarka i jej tragiczna historia to jeden z najtrwalej funkcjonujących w polskiej kulturze "mitów" popkulturowych. Kilka lat temu Studio Munk postanowiło zrealizować film opierający się na jej biografii. Na krzesełku reżyserskim zasiąść miała Karolina Bielawska, autorka cenionych dzieł dokumentalnych. Obraz, który miał być jej fabularnym debiutem, okazał się być jednak zbyt drogi dla wytwórni. Studio przygotowane na koszt 4 mln zł zostało przygniecione planem budżetowym sięgającym nawet 12 mln zł. Teraz projekt filmu o Violetcie Villas wrócił jednak do realizacji, a wraz z nim jego reżyserka, Karolina Bielawska. Ruszyła już nawet pre-produkcja i jak się okazuje, fabuła będzie miała inny kształt, niż się spodziewano. Historia syna Violetty Villas Krzysztof Gospodarek, syn Violetty Villas ma dziś 66 lat. Jest owocem miłości piosenkarki i jej pierwszego męża - wojskowego Piotra Gospodarka. Gdy przyszedł na świat, wokalistka miała zaledwie 18 lat. Rok później, w 1957 r. gwiazda zdecydowała się na opuszczenie rodziny i zamieszkanie u siostry. Film, który nazywać ma się "Violetta i dzięcioł" (mianem "dzięcioła" artystka określała swoje dziecko), opowiadać ma historię Villas, widzianą z perspektywy jej syna. - Patrzymy na życie Villas jej oczami, ale też oczami jej syna Krzysztofa. On też zapłacił wysoką cenę za jej karierę. On był ofiarą, dorastał w cieniu wielkiej matki i obserwował jej wzloty i upadki. W pewnym momencie, jako nastolatek, zerwał nawet relację z nią - tłumaczył w rozmowie z WP Jerzy Kapuściński, szef Studia Munka. Obecnie trwają próbne zdjęcia do filmu. Twórcy nie zdradzają jeszcze, kto ma wcielić się w postać Violetty Villas, ani kiedy planowana jest premiera obrazu. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Kim jest córka Zbigniewa Wodeckiego? Katarzyna podczas koncertu „Uroczysty Wodecki” wyszła na scenę i zwróciła się do publicznościKarolina Pisarek zaliczyła wpadkę podczas pierwszego tańca. Sukienka odsłoniła wszystkoMarta Paszkin z "Rolnik szuka żony" wkrótce urodzi. Odlicza dni do poroduŹródło: wp.pl