Rozrywka.Goniec.pl > Ryszard Dąbrowski

Ryszard Dąbrowski

Ryszard Dąbrowski "Szczena"
16.09.2023 21:40 Szczena z "Chłopaków do wzięcia" bardzo schudł. Prawda wyszła na jaw

Ryszard Dąbrowski, znany też jako Szczena, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna budzi wiele kontrowersji, mimo to wciąż nie znika z ust fanów. Ostatnio zwrócili oni uwagę na to, że Rysiek znacznie stracił na kilogramach. Niestety okazało się, że za jego metamorfozą nie stoi chęć zmiany figury, tylko choroba.

Ryszard "Szczena" Dąbrowski
25.08.2023 20:54 Szczena z "Chłopaków do wzięcia" ma poważne kłopoty. Tym razem przesadził

Ryszard Dąbrowski z programu “Chłopaki do wzięcia” wyszedł niedawno z więzienia i wydawało się, że tym razem naprawdę zmieni swoje życie na lepsze. Niestety szybko okazało się, że wpadł w kolejne poważne kłopoty. Co takiego znowu zrobił “Szczena”?

Ryszard Dąbrowski
14.08.2023 20:51 Smutne wieści o "Szczenie" z "Chłopaków do wzięcia". Cała prawda wyszła na jaw

Ryszard Dąbrowski wziął udział w programie “Chłopaki do wzięcia” i dzięki niemu zyskał popularność. Był uważany za jednego z najbardziej kontrowersyjnych uczestników show i często sprawiał różnego rodzaju problemy. Niestety, w jego życiu znowu wydarzyło się sporo złego. 

Ryszard "Szczena" Dąbrowski
30.05.2023 15:58 "Chłopaki do wzięcia". Ryszard „Szczena” Dąbrowski opuścił ukochaną i syna. Wydało się, gdzie jest i co teraz robi

Ryszard „Szczena” Dąbrowski dzieli się urywkami ze swojego życia niemal codziennie. Gwiazdor „Chłopaków do wzięcia” niedawno rozpoczął karierę na TikToku, a teraz pokazał swoim fanom, jak ciężko pracuje za granicą, aby zapewnić byt swojej rodzinie. Popularny „Szczena” wyjechał do Holandii.

Ryszard "Szczena" Dąbrowski
23.05.2023 18:18 Ryszard "Szczena" Dąbrowski został aktorem. Nagranie w sieci

Ryszard „Szczena” Dąbrowski nie próżnuje. Gwiazdor „Chłopaków do wzięcia” po zakończonej produkcji ani myśli dać o sobie zapomnieć. Przykre chwile, które musiał spędzić w więzieniu ma już za sobą i od niedawna rozpoczął zupełnie nowe życie. Rysiek świetnie odnajduje się na TikToku, a ostatnio fani mogli zobaczyć go też w roli… aktora. Zobaczcie jak się spisał.

Ryszard "Szczena" Dąbrowski
22.05.2023 22:34 "Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" pokazał stare zdjęcia. Niewiarygodne, jak się zmienił

Ryszard “Szczena” Dąbrowski to jeden z największych giwiazdorów programu “Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna podzielił się z fanami zdjęciami z młodości. Niewiarygodne, jak zmienił się na przestrzeni lat. 

Ryszard "Szczena" Dąbrowski
21.05.2023 14:15 "Chłopaki do wzięcia". Za co Ryszard „Szczena” Dąbrowski trafił za kratki? W końcu przerwał milczenie

Ryszard „Szczena” Dąbrowski to prawdziwy gwiazdor kultowego programu „Chłopaki do wzięcia”. Po zakończonej produkcji jednak nie miał łatwego życia, a w pewnym momencie nawet wylądował za kratkami. Za co trafił do aresztu? Tego nie wiedział nikt. „Szczena” w końcu przerwał milczenie w tym temacie i zdradził co nieco swoim fanom.

Ryszard Szczena
18.05.2023 12:38 "Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" pokazał, co zostało z jego domu. Fani byli bezlitośni

Ryszarda Dąbrowskiego widzowie mogą kojarzyć z programu “Chłopaki do wzięcia”, gdzie aktywnie poszukiwał swojej wybranki serca. Ostatecznie związał się z Joanną, a nawet doczekał się wraz z nią dziecka. Niestety, ostatni czas dla Szczeny nie był łatwy. Okazało się, że dom, w którym do tej pory mieszkał, został zrównany z ziemią.

Ryszard "Szczena" Dąbrowski
17.05.2023 14:44 "Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" pokazał, co zrobił ukochanej. W komentarzach zamieszanie

Ryszard "Szczena" Dąbrowski, czyli jedna z największych gwiazd programu "Chłopaki do wzięcia" ponownie o sobie przypomniał. Popularny zawadiaka wyszedł niedawno z więzienia i tym razem rozpoczął karierę na TikToku. Właśnie tam pochwalił się tym, co zrobił swojej partnerce. Spokojnie, chodzi tylko o nową fryzurę. 

Ryszard Szczena Dąbrowski
13.05.2023 12:02 Ryszard "Szczena" Dąbrowski znowu ma kłopoty. Pokazał nowe nagranie, widzowie od razu zauważyli

Ryszard “Szczena” Dąbrowski znów ma kłopoty. Niedawno wyszedł z więzienia i fani mieli nadzieję, że wreszcie wyjdzie na prostą. Wydaje się jednak, że to może okazać się trudne. “Szczena” pokazał nagranie ze swoją twarzą. Fani od razu zauważyli.

Ryszard "Szczena" Dąbrowski
09.05.2023 18:16 "Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski wyszedł z więzienia. Niebywałe, co teraz robi

Ryszard „Szczena” Dąbrowski chyba w końcu wyszedł na wolność. Po dłuższej nieobecności w mediach, gwiazdor „Chłopaków do wzięcia” znowu o sobie przypomniał. Tym razem na TikToku, gdzie zamierza chyba rozpocząć nową karierę. 

Ryszard "Szczena" Dąbrowski
04.05.2023 10:48 "Chłopaki do wzięcia". Tak dziś wygląda popularny Ryszard "Szczena". Przez lata mocno się zmienił

Ryszard "Szczena" Dąbrowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych jak nie najpopularniejszy bohater kultowego już programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna przeszedł długą drogę od zagubionego buntownika, do prawdziwego celebryty. Trudno uwierzyć, ale przez lata obecności w medialnym świecie, przeszedł ogromną metamorfozę. 

Chłopaki do wzięcia, Szczena
21.03.2023 17:15 "Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie

Ryszard "Szczena" Dąbrowski zyskał popularność dzięki programowi "Chłopaki do wzięcia". Ostatni czas gwiazdor spędza w więzieniu, a jego dom stoi i marnieje. TikToker Koziolek65 odwiedził dom "Szczeny" i pokazał porażające nagranie. Posesja popada w ruinę.

rysiek szczena chlopaki do wziecia
18.07.2022 19:26 "Chłopaki do wzięcia". Rysiek "Szczena" Dąbrowski nagle zniknął. Co się z nim dzieje?

"Szczena" z "Chłopaków do wzięcia" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów programu. Jakiś czas temu mężczyzna nagle zniknął z mediów społecznościowych, a fani zastanawiali się, co się z nim stało. Okazuje się, że "celebryta" prawdopodobnie ponownie zagościł w zakładzie karnym.Ryszard "Szczena" Dąbrowski zyskał popularność dzięki udziałowi w programie "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna ostatecznie związał się z Joanną Wielochą, z którą wziął ślub i doczekał się syna, Marcela. Chłopiec przyszedł na świat w 2020 roku.

Szczena
31.12.2021 17:16 Ryszard "Szczena" Dąbrowski trafił do więzienia. "Pokutuje za swoje występki"

Ryszard "Szczena" Dąbrowski, który zasłynął dzięki udziałowi w paradokumencie "Chłopaki do wzięcia", ponownie trafił do więzienia. Oznacza to, że w najbliższym czasie nie będzie mógł kontynuować kariery zawodnika MMA.Ryszard Dąbrowski w niedawnych wywiadach twierdził, że sport pozwala mu walczyć z uzależnieniem od alkoholu. Fani "Chłopaków do wzięcia" mieli nadzieję, że pojedynki w oktagonie sprawią, że przeszłością staną się także zatargi z prawem. Przypomnijmy, że "Szczena" ma już za sobą pobyty w więzieniu.