Rozrywka.Goniec.pl > Michał Koterski

Michał Koterski

Michał Koterski i Marcela Leszczak
14.01.2024 20:22 Misiek Koterski i Marcela Leszczak wzięli ślub! Pokazali rozczulający kadr, jeden szczegół wiele zdradza

Misiek Koterski i Marcela Leszczak mają za sobą burzliwą przeszłość, a media co rusz donosiły o ich rozstaniach, a następnie powrotach. Wygląda na to, że parze w końcu udało się znaleźć klucz do szczęśliwego związku, który właśnie zakończył się, ale ślubem, o czym poinformowali wyraźnie szczęśliwi rodzice małego Fryderyka.

Pierwsza miłość
11.01.2024 16:55 Gwiazda "Pierwszej miłości" zatrzymana przez policję. Tak się kończy ignorowanie prawa. Przykry koniec wakacji

Beztroski czas i świadome bądź też nieumyślne łamanie prawa może zakończyć się interwencją policji, a nawet karą, bez względu na to, gdzie się obecnie przebywa, w Polsce czy też poza jej granicami. Przekonała się o tym gwiazda “Pierwszej miłości”, dla której rodzinny wyjazd przebiegł zupełnie inaczej, niż można było przypuszczać.

Misiek Koterski opublikował zdjęcia prosto z porodówki! Fani: "Pierwszy Koterski urodzony w trzeźwej rodzinie"
18.10.2023 12:12 Misiek Koterski opublikował zdjęcia prosto z porodówki! Fani: "Pierwszy Koterski urodzony w trzeźwej rodzinie"

Michał Koterski jest bardzo aktywny w sieci i chętnie zamieszcza tam zdjęcia nie tylko związane z jego pracą sceniczną, ale także z życiem prywatnym. Tym razem zamieścił fotografię, na której widać Marcelę Leszczak na szpitalnym łóżku, tulącą dziecko do piersi. Aktor opatrzył je poruszającym podpisem. Internautka zwróciła uwagę na ważny szczegół.

Michał Koterski i Filip Chajzer
16.07.2023 09:42 Michał Koterski pomaga Filipowi Chajzerowi w walce z uzależnieniem? "Alkohol to zło"

Filip Chajzer kilka tygodni temu zrobił sobie przerwę od prezenterskiej pracy w "Dzień dobry TVN". Dziennikarz argumentował to powodami zdrowotnymi, jednak szczegóły dolegliwości pozostawały tajemnicą. Gwiazdor TVN w rozmowie z Małgorzatą Ohme zdradził nieco więcej na ten temat. Okazało się, że pomocną dłoń w walce o lepszą przyszłość wyciągnął do niego doświadczony przez życie Michał Koterski. Wyszło na jaw także to, z jakim problemem borykał się Filip Chajzer. 

Michał Koterski
10.03.2023 14:32 Michał Koterski napisał książkę. Znany aktor opisał walkę z groźnym nałogiem

Michał Koterski jest w polskim show-biznesie już od wielu lat. Z nieokrzesanego "Miśka" stał się o wiele poważniejszym Michałem, co wiązało się z wygraną w walce z okrutnym nałogiem. Aktor napisał książkę o kulisach życia w trakcie uzależnienia oraz tym, jak udało mu się pokonać tą trudną przeciwność. W najnowszym wpisie na Instagramie zapowiedział, że w dziele pt. "To już moje ostatnie życie" znajdzie się wiele szczerych i wstydliwych historii. Dlaczego Michał Koterski zdecydował się na taką otwartość?

michał koterski
26.01.2022 12:47 Koterski szczerze o uzależnieniu. "Nadmiar substancji nie pozwalał mi się łączyć z rzeczywistością"

Michał Koterski był gościem Michała Pola w "Kanale Sportowym". Rozmawiali m.in. o karierze Koterskiego, a także o jego uzależnieniu od alkoholu. W szczerych słowach aktor opowiedział o tym, co przeżywał przez wiele lat swojej walki z alkoholizmem. Koterski wyznał, że jego postawa, z której znany był z lat poprzednich - głupiutkiego lekkoducha - wynikała z tego, że w upojeniu alkoholowym nie wiedział, jak powinien się dobrze zachować. Nie ukrywał, że uzależnienie niemal doprowadziło go do krawędzi.