Rozrywka.Goniec.pl > Mateusz Banasiuk

Mateusz Banasiuk

Mateusz Banasiuk, Magdalena Boczarska
09.07.2023 17:18 Mateusz Banasiuk podzielił się rodzinnymi kadrami. To rzadko spotykany widok

Mateusz Banasiuk niezbyt często dzieli się chwilami swojego życia prywatnego z fanami. Teraz jednak postanowił zrobić wyjątek i udostępnił na Instagramie zdjęcia ze swojego wypoczynku wraz z najbliższą rodziną. Aktor wypoczywa z żoną, Magdaleną Boczarska oraz synem na Podlasiu. Fotografie pokazują, jak bardzo są szczęśliwi i jak wspólny odpoczynek im służy. 

Magdalena Boczarska Mateusz Banasiuk
12.05.2023 17:49 Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wspólnym zdjęciu. Fani są zachwyceni

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są parą już od ponad 9 lat, jednak unikają publicznego obnażania się z uczuciami, jak i ze swoim prywatnym życiem. Tym razem zrobili mały wyjątek i na profilu aktorki pojawiło się wspólne zdjęcie ukochanych, które zachwyciło ich fanów.

magdalena boczarska mateusz banasiuk
30.01.2023 14:42 Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na bajecznych wakacjach. Widoki zapierają dech

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk uparcie stronią od dzielenia się rodzinnymi fotosami w mediach społecznościowych. Para tym razem zrobiła jednak wyjątek i pochwaliła się bajecznymi kadrami ze wspólnego urlopu na Wyspach Kanaryjskich. Aktorskiemu duetowi towarzyszył mały potomek. Jak spędzali czas?

Mateusz Banasiuk
08.03.2022 10:00 "Mask Singer": Tożsamość uczestników pilnie strzeżona. Mateusz Banasiuk opowiedział, jak to możliwe

Pierwszy uczestnik nowego show TVN "Mask Singer" został ujawniony. Mateusz Banasiuk opowiedział nam, w jaki sposób stacja dba o to, by ani jury, ani widzowie, nie dowiedzieli się, kim są gwiazdy występujące na scenie. Pierwszy odcinek polskiej edycji cieszącego się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych i zachodniej Europie show, "Mask Singer", już za nami. Niestety, formuła programu przewidywała, że już po pierwszym spotkaniu z przebranymi w nietuzinkowe i kolorowe kostiumy wykonawcami, musieliśmy pożegnać się jednym z nich. Wybór padł na Tort, pod którym krył się Mateusz Banasiuk.