Rozrywka.Goniec.pl > Marek Kondrat

Marek Kondrat

Marek Kondrat
08.08.2023 08:33 Marek Kondrat przekazał wspaniałe wieści. Fani są zachwyceni

Marek Kondrat i Antonina Turnau jakiś czas temu niezmiernie zaskoczyli swoich fanów niespodziewanym powrotem do Polski. Dotychczas swoje życie łączyli ze słoneczną Hiszpanią, gdzie mieszkali wraz z córką Helenką. Tym razem zdecydował się na kolejny krok, co ogromnie ucieszyło jego wielbicieli.

Marek Kondrat i Antonina Turnau
29.06.2023 08:07 Żona Marka Kondrata rozwija swój biznes. Ceny zwalają z nóg

Marek Kondrat i jego młodsza o 38 lat żona wrócili z Hiszpanii do Polski nie tylko z ukochaną córką, ale także pomysłem na świetny biznes. Tym razem nie będzie to kolejna sieć winiarni z drogimi trunkami, a coś zupełnie innego. W rozwijaniu jakiej firmy Marek Kondrat tak ochoczo wspiera Antoninę Turnau?

Marek Kondrat
28.06.2023 22:49 Marek Kondrat wrócił do Polski. Zaskakujące wieści o jego młodej żonie

Marek Kondrat związał się z młodszą córką Grzegorza Turnaua  i aby uniknąć skandalu, wraz z nią czmychnął z Polski do Hiszpanii. Zakochany aktor w urokliwej wiosce pod Alicante próbował zorganizować życie na nowo, jednak te plany już legły w gruzach. Ostatnie doniesienia dotyczące Antoniny Turnau dowodzą, że w życiu pary zagoszczą spore zmiany. Czym zamierzają zająć się po powrocie do ojczyzny?

Marek Kondrat
06.06.2023 18:35 Marek Kondrat rzadko pokazuje się z młodszą o 38 lat żoną. Teraz mieli ważny powód

Marek Kondrat pochwalił się w mediach społecznościowych młodszą o 38 lat żoną. W sieci po raz pierwszy pojawiło się wspólne zdjęcie zakochanych. Okazuje się, że był ku temu bardzo ważny powód. 

Marek Kondrat
09.05.2023 16:37 Gorzkie słowa o Polakach. Marek Kondrat opublikował mocne nagranie

Marek Kondrat zamieścił na swoim instagramie wideo, które bardzo zelektryzowało odbiorców. Wybitny polski aktor i koneser wina, który stosunkowo od niedawna udziela się w tym medium społecznościowym, zacytował co prawda tylko fragment wiersza, a jednak wywołał lekkie kontrowersje. Część odbiorców jasno zinterpretowała poezję cytowaną przez Kondrata… 

Marek Kondrat
02.04.2023 08:16 Prawda o małżeństwie Marka Kondrata ujrzała światło dzienne. Nikt nie miał pojęcia

Antonina Turnau zrobiła nietypową, jak na siebie, rzecz i udzieliła obszernego wywiadu dla “Fashion Magazine”, w którym otworzyła się na temat małżeństwa ze starszym o prawie 40 lat Markiem Kondratem. Żona jednego z najpopularniejszych polskich aktorów postanowiła w ten sposób jeden jedyny raz skomentować przede wszystkim plotki dotyczące ich ogromnego majątku, w tym imponujących posiadłości poza granicami kraju, a także opowiedzieć o tym, czy wchodząc w relację z artystą, musiała zdecydować się na wielkie wyrzeczenia.

None
27.03.2023 18:24 Dramatyczne nagranie z Markiem Kondratem obiega media. Trudno powstrzymać łzy

Marek Kondrat nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych. Aktor skupia się obecnie na dwóch najważniejszych osobach w jego życiu, czyli młodej żonie i córeczce. Ostatnio na jego Instagramie pojawiło się jednak wzruszające nagranie.

None
26.03.2023 20:25 Marek Kondrat w ostrych słowach o wyborcach PiS. Wystarczyły mu dwa zdania

Marek Kondrat opublikował na Instagramie wymowne nagranie. Aktor w dwóch zdaniach podsumował, co sądzi o wyborcach pewnej partii. 

marek kondrat
04.02.2023 22:36 Duże zmiany w życiu Marka Kondrata. Wszystko przez córeczkę

Marek Kondrat do tej pory wiódł beztroskie życia z dala od ojczyzny, w swojej luksusowej hiszpańskiej posiadłości. Wszystko wskazuje na to, że ta sielanka szybko się skończy, a aktor wraz z żoną znów wróci do Polski. Wszystko przez dorastającą córkę.

Marek Kondrat
26.01.2023 13:47 Marek Kondrat planuje sprzedaż willi w Hiszpanii. Wszystko dla dobra jego córki

Marek Kondrat opowiedział o swojej willi w Hiszpanii, a następnie zaskoczył wszystkich wyznaniem o planach sprzedaży domu. Skąd u niego taka decyzja? Okazuje się, że zamiary aktora mają związek z jego córką Helenką.

Marek Kondrat posiada ogromny majątek. Jego młoda żona opowiedziała dobytku aktora
08.11.2022 16:27 Marek Kondrat posiada ogromny majątek. Jego młoda żona opowiedziała dobytku aktora

Marek Kondrat od lat uchodzi za jednego z najważniejszych i najbardziej cenionych aktorów w kraju. Powszechnie szanowany artysta piętnaście lat temu zdecydował się na zakończenie kariery i od tamtej pory zaledwie raz, w ramach wyjątku, pojawił się na srebrnym ekranie. Mimo to, jego majątek z roku na rok rośnie. Jakim cudem?

Marek Kondrat
19.07.2022 14:10 Marek Kondrat szczerze o życiu z młodszą o 38 lat żoną. Zdradził, na co nie pozwala mu kobieta

Marek Kondrat i Antonina Turnau od wielu lat tworzą udane małżeństwo. Na przekór opiniom, które pojawiały się na ich temat, udowodnili, że wiek to liczba. Choć stronią od mediów i rozgłosów, były aktor udzielił w ostatnim czasie wywiadu, w którym opowiedział, jak wygląda życie z młodszą o 38 lat żoną. Okazuje się, że kobieta nie na wszystko pozwala ukochanemu. Nie jest tajemnicą, że Polacy lubią interesować się cudzym życiem, a szczególnie prywatnymi sprawami znanych ludzi. W naszej kulturze panuje stereotyp, że udany związek tworzy para, która jest w tym samym lub w zbliżonym do siebie wieku. Faktycznie, taki model małżeństwa jest najpopularniejszy, ale czy to jedyny przepis na sukces? Oczywiście, że nie, ale duża różnica wieku w związku otwiera wszystkowiedzącym furtkę do snucia teorii. Jeśli kobieta spotyka się z dużo starszym mężczyzną od razu wzbudza to sensację. Najczęściej powtarzaną teorią jest to, że partnera nie jest w takiej sytuacji zainteresowana miłością, a jedynie majątkiem, jaki posiada jej ukochany. Taki głos jest bardzo krzywdzący i jednocześnie stygmatyzujący. W końcu już nie jedna i nie dwie pary pokazały, że wiek to tylko liczba.