Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > „Taniec z gwiazdami”. Wiesław Nowobilski ma zamiar zrezygnować z udziału w show?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 30.09.2022 11:15

„Taniec z gwiazdami”. Wiesław Nowobilski ma zamiar zrezygnować z udziału w show?

Wiesław Nowobilski i Janja Lesar
Wiesław Nowobilski i Janja Lesar w 5. odcinku "Tańca z gwiazdami" (fot. Polsat)

Wiesław Nowobilski jest kierownikiem budowy w programie „Nasz nowy dom”. To wystarczyło, by dostał zaproszenie do „Tańca z gwiazdami”. Uczestnictwo w programie wymaga dużego poświęcenia – nie tylko czasu, ale najczęściej również zdrowia. O tym z coraz większą dotkliwością przekonuje się będący w sile wieku taneczny partner Janji Lesar. Media spekulują, że treningi tak mocno „dają mu w kość”, że poważnie zastanawia się nad rezygnacją z dalszego udziału w show.

„Taniec z gwiazdami”. Początki Wiesława Nowobilskiego

Kierownik remontów przeprowadzanych w ubogich domostwach bohaterów telewizyjnego przeboju pt. „Nasz nowy dom” zdobył sympatię widzów swoim empatycznym podejściem do ich problemów. Całą ekipę zarażał dużą dozą poczucia humoru i pogodnym stylem bycia.

Przychylność widzów okazała się spora, o czym przekonał się, idąc przez dotychczasowe odcinki „Tańca z Gwiazdami” jak burza. W internetowych rankingach popularności uczestników „TzG’, wraz z Janją Lesar, radzi sobie zaskakująco dobrze.

Na samym początku swojej przygody z show emitowanym w poniedziałkowe wieczory Nowobilski miał sporo obaw. Kolega Katarzyny Dowbor zdecydowanie oponował przeciwko podnoszeniu swojej tanecznej partnerki na rękach.

Powodem tej odmowy był fakt, że mężczyzna nie ma górnych części dwóch palców. Wiele lat temu miał miejsce wypadek przy pracy, który niestety okaleczył go na stałe. Po pierwszym oswojeniu się z parkietem nabrał jednak większej pewności siebie i nie widzi już przeszkód przed wykonywaniem niektórych, mniej skomplikowanych figur, nawet w powietrzu.

Wiesław Nowobilski ma dość wyczerpujących ćwiczeń?

Kilka dni temu osoba z produkcji programu przekazała Wirtualnej Polsce niepokojące informacje. Podobno zwiększające swoją intensywność treningi do kolejnych odcinków są dla Nowobilskiego coraz bardziej obciążające fizycznie.

- Wiesiek jest już mocno zmęczony treningami i programem. Nie spodziewał się, że to będzie wymagało od niego aż tyle energii. Cieszy się, że mógł trochę schudnąć, przeżyć przygodę życia i poznać tylu wspaniałych ludzi, ale powoli zaczyna mu brakować sił do trenowania, zwłaszcza, że w najbliższy poniedziałek każda z par zaprezentuje aż 2 tańce – informowano.

Wiesław Nowobilski chce zrezygnować z Tańca z gwiazdami”?

Sympatyczny kierownik budowy miał być przekonany, że w ostatnim odcinku show zakończy swoją przygodę z tańcem. Tak się jednak nie stało, chociaż – według doniesień WP – w razie eliminacji uczestnikowi wcale nie byłoby przykro.

- Był przygotowany i gotowy, że pożegna się z programem w ostatnim odcinku i za kulisami nie ukrywał, że byłaby to dla niego duża ulga. Nie zamierza oczywiście jednak rezygnować, bo bardzo docenia wsparcie widzów i całej produkcji – podkreśliło zaufane źródło portalu.

Na razie nie wiadomo, czy te pogłoski są prawdą. Pewne jest tylko to, że Wiesław Nowobilski w oczach widzów radzi sobie dobrze i chcą dalej oglądać go na parkiecie.

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną- Goniec.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Wirtualna Polska