Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News

"Pytanie na śniadanie". Joanna Kurska ujawniła, czy konflikt Macieja Kurzajewskiego z Pauliną Smaszcz wpływa negatywnie na jego pracę

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Joanna Kurska tuż po zakończeniu telewizyjnej prezesury Jacka Kurskiego wróciła do pracy. Wówczas dotychczasowa szefowa "Pytania na śniadanie" została zwolniona, by nowa, protegowana odchodzącego zwierzchnika, mogła wprowadzić swoje rządy. Co myśli o narastającym kontrowersjami konflikcie swojego podopiecznego, Macieja Kurzajewskiego, którego eksmałżonka, Paulina Smaszcz, robi wszystko, by go zdyskredytować?

Szefowa "Pytania na śniadanie" o Macieju Kurzajewskim i Paulinie Smaszcz

Joanna Kurska ma niezwykle elastyczne i wyrozumiałe podejście do małżeńskich perypetii prezentera, który od września nie schodzi z pierwszych stron prasy brukowej. Niestety, nie trafia tam za sprawą dziennikarskich osiągnięć, a przez dotkliwe, nad wyraz uszczypliwe i intymne kąski z życia prywatnego, które ujawnia Paulina Smaszcz.

Nazywanie przez nią Macieja Kurzajewskiego Pinokiem, obłudnikiem i złym ojcem z pewnością nie wpływa pozytywnie na jego wizerunek. Tak NIE uważa szefowa "śniadaniówki", która oceniła ów rzekomy negatywny wpływ, jaki ma to na pracę w studiu.

Widzi to zupełnie inaczej – jest zadowolona z jego działań i tego, jakie emocje budzi u widzów, prowadząc wraz z Katarzyną Cichopek kolejne wydania.

- Sprawa kompletnie bez znaczenia. Kasia i Maciek są profesjonalną i ciepłą parą. Wszyscy bardzo im kibicujemy – obwieściła na łamach"Faktu". Jakimi wytycznymi posiłkuje się w tej łaskawej ocenie?

- Sugeruję się wyłącznie wynikami oglądalności, radością i satysfakcją naszych widzów – orzekła Joanna Kurska, jednocześnie dementując medialne doniesienia, jakoby miała duży wpływ, a nawet decydujące zdanie w sprawie wizerunku zakochanych prezenterów nawet poza programem.

- Jestem producentem "Pytania na Śniadanie" i szefową Kasi i Macieja. Dbam wyłącznie o dobro i PR programu. Nie doradzam prezenterom — ucięła.

Taka wyrozumiała szefowa to prawdziwy skarb. Czyżby życzliwość Joanny Kurskiej brała się z jej własnych życiowych doświadczeń? Wszak i ona była bohaterką burzy w kolorowej prasie, kiedy Jacek Kurski porzucił dla niej wieloletnie małżeństwo i "spowodował" rozwód kościelny z byłą żoną.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu
Czytaj więcej >

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]