Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Syn Michała Wiśniewskiego zdradził prawdę o ojcu. Wokalista może nie być zadowolony
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 18.05.2022 08:02

Syn Michała Wiśniewskiego zdradził prawdę o ojcu. Wokalista może nie być zadowolony

Michał Wiśniewski
instagram.com/m_wisniewski1972

Xavier, syn Michała Wiśniewskiego, od jakiegoś czasu zatrudniony jest u swojego ojca jako asystent menadżera. W rozmowie z dziennikarzami wyznał, jak lider Ich Troje wypada jako pracodawca. Przyznał, że potrafi być surowy.

19-latek zasugerował, że ojciec potrafi być zaskakująco porywczy. Czy to właśnie dlatego sympatię straciła do niego Karolina Pisarek?

Syn Michała Wiśniewskiego pracuje u ojca

Xavier Wiśniewski to pierwsze dziecko lidera Ich Troje, które przyszło na świat w czasie, gdy popularny piosenkarz był mężem swojej drugiej małżonki, Marty "Mandaryny". Chłopiec od samego początku budził ogromne zainteresowanie mediów.

Gdy dorósł, udał się na studia dziennikarskie, jednak nie zagrzał tam miejsca na długo. Nie ukończywszy semestru, zrezygnował z dalszej edukacji i zajął się swoją własną karierą muzyczną.

Xavier zadebiutował jako raper, ukrywając się pod pseudonimem Wisniv. Zwracając jednak uwagę na to, że nie od razu Rzym zbudowano, a przed młodym muzykiem jeszcze długa droga do sukcesu, 19-latek podjął się innej pracy, zapewniającej utrzymanie.

Syn Michała Wiśniewskiego zatrudnił się u swojego ojca jako asystent jego menadżerki. Jak wyznał w rozmowie z Pudelkiem, do jego zadań należy, by podczas eventów i koncertów, gwiazdorowi "nic nie brakowało".

Jaki naprawdę jest Michał Wiśniewski?

W ostatnim czasie mediami wstrząsnęło wyznanie uczestniczki "Twoja twarz brzmi znajomo" Karoliny Pisarek, która stwierdziła, że poza kamerami Michał Wiśniewski zachowuje się zupełnie inaczej, niż wtedy, gdy pokazywany jest publiczności.

Modelka zdradziła, że piosenkarz ma "dwie twarze" i zasugerowała, że jest bardzo zawiedziona jego osobą. O "podwójnym" sposobie zachowywania się lidera Ich Troje mówiła niedługo później jego była żona, Mandaryna, za co muzyk odwdzięczył jej się słownymi nieprzyjemnościami.

W rozmowie z Pudelkiem, Xavier Wiśniewski przyznał, że jego ojciec potrafi być bardzo stanowczy, gdy czegoś wymaga. 19-latek przekonał się o tym chociażby podczas pracy dla piosenkarza.

- Mój tata jest ciężkim charakterem, ale dużo uczy. I życia, i tego, jak być dobrym pracownikiem. Czasami jak tupnie nogą, wszystkie ściany się trzęsą. Ale ja podchodzę do tego z pokorą - opowiadał Xavier.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: pudelek.pl