Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sylwia Peretti pożegnała ukochanego syna. Ze wszystkich stron spływają kondolencje
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 21.07.2023 14:33

Sylwia Peretti pożegnała ukochanego syna. Ze wszystkich stron spływają kondolencje

Sylwia Peretti
Kapif/Instagram @sylwia_peretti/Pixabay

W piątek 21 lipca odbył się pogrzeb syna Sylwii Peretti, Patryka. Mężczyzna zginął w tragicznym wypadku samochodowym wraz z trzema kolegami. Do uczestniczki programu “Królowe życia” spływają kondolencje. Redakcja TTV, z którą kobieta jest związana od długiego czasu, opublikowała poruszający post w mediach społecznościowych. 

Syn Sylwii Peretti zginął w tragicznym wypadku samochodowym

Patryk Peretti, syn gwiazdy “Królowych życia”, wraz z trzema swoimi kolegami zginął w tragicznym wypadku samochodowym w Krakowie. Do wydarzenia doszło kilka dni temu – w nocy z 14 na 15 lipca. Sprawę pod kątem umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego bada Prokuratura Rejonowa Kraków-Krowodrza. 

Panna młoda czekała do ostatniej chwili. Przy ołtarzu wyciągnęła telefon, a jej ukochany pobladł

Stacja TTV opublikowała na Instagramie poruszający post

Na 21 lipca zaplanowano uroczystości pogrzebowe. Kondolencje dla Sylwii Peretti napływają z wielu stron. Poruszający post na Instagramie zamieściła także stacja TTV. - Składamy wyrazy współczucia Sylwii Peretti z powodu śmierci syna – napisano w poście. 

Sylwia Peretti jest w ciężkim stanie

18 lipca menedżer Sylwii Peretti, Adam Zajkowski, wydał oświadczenie przesłane do redakcji Pudelka. - Sylwia znajduje się w bardzo ciężkim stanie emocjonalnym, rozpaczając po utracie jedynego dziecka – przekazał do wiadomości publicznej bardzo smutne informacje. 

Adam Zajkowski powiedział również, że rodzina kobiety uniemożliwiła jej dostęp do telefonu i internetu. Wszystko w trosce o jej stan psychiczny i zadbanie o spokój w trudnych chwilach. - Rodzina w trosce o jej zdrowie uniemożliwiła dostęp do internetu i telefonu. Możemy z całą stanowczością powiedzieć, że Sylwia, jako matka, nie pozwoli szkalować dobrego imienia Syna i w momencie, gdy będzie gotowa — odniesie się do historii Patryka, natomiast teraz jest czas na żałobę – poinformował Adam Zajkowski. 

Źródło: Pudelek