Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sylwia Bomba odpowiedziała na pytania o swoją kolejną ciążę. Internauci zareagowali na zdjęcie
Monika Majko
Monika Majko 17.01.2022 22:29

Sylwia Bomba odpowiedziała na pytania o swoją kolejną ciążę. Internauci zareagowali na zdjęcie

sylwia bomba
Sylwia Bomba z córką

Sylwia Bomba zamieściła w sieci nowe zdjęcie ze swoją córką, a fani gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zwrócili uwagę na jeden szczegół. W komentarzach pod zdjęciem nie zabrakło pytań o to, czy celebrytka jest w drugiej ciąży. Gwiazda wykazała się humorem i zabawny sposób odpowiedziała zaciekawionym internautom.

Gwiazda stacji TTV jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia m.in. na swoim Instagramie. Często pojawiają się tam zdjęcia z jej przyjaciółmi oraz ukochaną córką, Antosią.

Internauci zapytali Sylwię Bombę o to, czy jest w ciąży

Niedawno Sylwia Bomba opublikowała wspólne zdjęcie z córką, na którym kilkulatka ma założone skrzydła anioła. W opisie fotografii gwiazda podkreśliła, że poprosiła jego autorkę o "absolutny brak photoshopa".

Wzrok internautów przykuł brzuch celebrytki, a niektórzy od razu założyli, że najprawdopodobniej jest ona w drugiej ciąży. By potwierdzić swoje domysły, fani postanowili wprost zapytać gwiazdę, czy oczekuje kolejnego dziecka.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

- Nie w ciąży, siedzę. Masz idealnie płaski brzuch, jak siedzisz? - odpowiedziała na jedno z takich pytań gwiazda.

Gwiazda stanowczo zaprzeczyła domysłom internautów i oznajmiła, że nie jest w ciąży, jednak wykazała się niezwykłym poczuciem humoru. Zażartowała nawet, że być może to, co zauważyli na zdjęciu, to "ciąża spożywcza".

Sylwia Bomba niedawno znalazła się w ogniu krytyki

Sylwia Bomba aktualnie sama wychowuje 3-letnią córkę, Antoninę. Gwiazda "Gogglebox'a" niedawno rozstała się ze swoim partnerem oraz ojcem dziewczynki i na razie wszystko wskazuje na to, że nie spotkała jeszcze na swojej drodze kolejnej miłości.

Jakiś czas temu gwiazda TTV wzięła również udział w nagraniach do nowego programu stacji pt. "99 - Gra o wszystko". Sylwia Bomba potraktowała rywalizację o 25 tysięcy złotych bardzo poważnie, czym zraziła do siebie widzów. W kierunku celebrytki posypały się krytyczne komentarze.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Tagi: Sylwia Bomba