Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Spojrzeli na pana młodego i zaniemówili, przez cały ślub trzymał to w ręce. Nietypowe nagranie trafiło do sieci
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 06.06.2023 15:19

Spojrzeli na pana młodego i zaniemówili, przez cały ślub trzymał to w ręce. Nietypowe nagranie trafiło do sieci

Nowożeńcy
Photo by Kai Nachtigal on Unsplash

W sieci, a konkretniej na TikToku, furorę robi filmik, który nagrano na pewnym ślubie. Internauci zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie pana młodego i zgodnie orzekli, że to świeże małżeństwo już od samego początku skazane jest na porażkę. Dlaczego?

Internauci zaskoczeni zachowaniem pana młodego. Nagranie hitem sieci

Okazuje się, że pan młody, zamiast patrzeć na świeżo poślubioną żonę, bez przerwy zainteresowany był czymś innym. Nagranie z TikToka, podczas którego para opuszcza kościół, tuż po tym, jak powiedzieli sobie sakramentalne "tak", oburzyło internautów i szybko stało się prawdziwym viralem.

Internauci nie pozostawili na panu młodym suchej nitki. "To małżeństwo skazane jest na porażkę" - komentują wprost. Mężczyzna niemal przez całą ceremonię wpatrzony był w ekran swojego smartfona.

Coraz głośniej mówi się o uzależnieniu ludzi od mediów społecznościowych i obsesyjnej konieczności bycia cały czas online. Wiele osób, bez względu na wiek nie wyobraża sobie funkcjonowania bez nich na co dzień. Większość z nich jednak zdaje sobie sprawę z tego, że są chwile, gdy telefon koniecznie trzeba odłożyć na bok. Niestety, bohater nagrania o tym nie pamiętał.

Była pracownica cateringu ujawniła prawdę o szpitalnym jedzeniu. "Dolewanie wody do zupy na porządku dziennym"

Komentujący nie wróżą małżonkom długiej przyszłości

Historię młodej pary opisał brytyjski dziennik Dailymail, a nagranie z ich ślubu, które opublikowano na TikToku, w krótkim czasie obiegło całą sieć. Zachowanie pana młodego zaszokowało nie tylko gości weselnych, ale również internautów. Na nagraniu widać, jak świeżo poślubiona para opuszcza kościół, a świeżo upieczony mąż nie może oderwać oczu od ekranu smartfona.

Mężczyzna nie tylko zignorował bliskich i znajomych, ale również kompletnie zapomniał o swojej żonie, wpatrując się w telefon. Ukochana nie była pocieszona i próbowała nerwowym uśmiechem ukryć zażenowanie zachowaniem ukochanego. Wiele osób sugerowało, że pan młody podczas wyjścia z kościoła wysyła SMS-y i odczytuje życzenia od nieobecnych bliskich, ale trudno traktować to jako sensowne usprawiedliwienie w takiej chwili.

Jak wytłumaczyć zachowanie pana młodego?

- Co może być tak ważne, aby siedzieć na telefonie w dniu ślubu? - zastanawiali się internauci, próbując znaleźć wytłumaczenie dla zachowania pana młodego. Komentujący otwarcie wyrażali współczucie dla panny młodej, określając zachowanie jej męża jako "akt braku szacunku" i zgodnie zakładając, że to małżeństwo nie ma przed sobą długiej przyszłości. Filmik został już usunięty z TikToka, ale udostępniono jego fragment na Twitterze. Oceńcie zachowanie pana młodego sami:

Tagi: TikTok