Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Smutne, co spotkało Jolantę Kwaśniewską za bycia prezydentową. "Byłam nieszczęśliwa"
Monika Majko
Monika Majko 25.08.2021 21:23

Smutne, co spotkało Jolantę Kwaśniewską za bycia prezydentową. "Byłam nieszczęśliwa"

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
TRICOLORS/East News

Jolanta Kwaśniewska przez lata stanowiła dla wielu Polek wzór do naśladowania. Zawsze nienagannie wystylizowana pierwsza dama nie jeden raz zachwycała swoim wyglądem, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Po latach żona Aleksandra Kwaśniewskiego ujawniła kulisy życia w Pałacu Prezydenckim.

W rozmowie z redakcją magazynu „Viva!” była pierwsza dama przyznała, że również w czasie prezydentury swojego męża sama płaciła za swoje ubrania, a także dbała o fryzurę i makijaż na każdą okazję. Przez 10 lat zmagała się z ogromem oczekiwań wobec swojego wizerunku.

- Wszyscy oczekują, że pierwsza dama będzie godnie reprezentowała kraj, prasa ocenia jej ubiór, fryzurę - wyznała Jolanta Kwaśniewska.

Jolanta Kwaśniewska wyznała prawdę o swoim nienagannym wizerunku

Stylizacje Jolanty Kwaśniewskiej wywoływały swojego czasu ogrom zachwytów, zarówno wśród Polaków, jak i poza granicami naszego kraju. Po latach Jolanta Kwaśniewska ujawniła jednak, że była to dla niej ogromna presja.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Małe rzeczy, które w moim prywatnym życiu nie miały znaczenia, tu urastały do rangi sprawy wagi państwowej - tłumaczyła była pierwsza dama.

Kwaśniewska zdradziła także, że w czasie 10 lat spędzonych w Pałacu Prezydenckim nie ubierała się tak, jak chciała. Jej stylizacje były dopasowane do funkcji, którą pełniła, jednak ona sama nie czuła się w nich dobrze.

- Zawsze byłam nieszczęśliwa, że prezydentowa tak bardzo jest obserwowana, że ja muszę się ciągle ubierać, że w tych mundurkach spędziłam 10 lat - wyznała.

Jolanta Kwaśniewska zaapelowała do kobiet

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego przyznała, że najlepiej czuje się w tzw. sportowej elegancji. Teraz nie musi już tak bardzo dbać o swój wizerunek, dlatego czasem pozwala sobie na takie stylizacje z „zadziorem”. Kwaśniewska zaapelowała też do starszych kobiet, by nie wstydziły się ubierać tak, jak im się podoba. - [...] mamy prawo do tego, żeby dokładnie tak się ubierać jak nam w duszy gra - pdkreśliła Kwaśniewska.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Viva!