Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 29.05.2023 21:01

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc

lotnisko
pixabay, YouTube/Monika97x

Na pewnym lotnisku doszło do dramatycznych scen. Jeden z fanów zauważył, jak wokalistka disco polo nagle zasłabła, a z pomocą ruszyli jej koledzy z zespołu. Co tam się wydarzyło?

Roxaok zasłabła na lotnisku

Roksana Orłowska, która występuje pod pseudonimem Roxaok, od kilku lat związana jest z muzyką disco polo. Swoją karierę rozpoczęła od występów w teledyskach i podczas koncertu zespołu Extazy. 

W 2022 roku gwiazda rozpoczęła własną działalność artystyczną i wydała swój pierwszy utwór pod tytułem "Nie kupuj mi drina". Od tej pory jej kariera nabrała tempa, a fani nie mogą doczekać się kolejnych piosenek artystki. Niestety ostatnio doszło do sytuacji, która poważnie ich zaniepokoiła. Roxaok nagle zasłabła.

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się do niego syn artystki

Muzycy ruszyli wokalistce na pomoc

29 maja do sieci trafiła informacja o dramatycznych scenach, jakie rozegrały się na warszawskim lotnisku. Pewien fan Roxyok zauważył, jak wokalistka nagle zasłabła w oczekiwaniu na samolot. 

Na pomoc natychmiast ruszyli koledzy gwiazdy z zespołu Menelaos, którzy próbowali opanować sytuację. Piosenkarka trzymała się za głowę, a jeden z mężczyzn dzwonił pomoc. Skontaktowano się również z personelem lotniska. 

- Widoczne na przesłanych do nas zdjęciach przez naszego czytelnika jest zdumienie i zaniepokojenie chłopców z Menelaos. Szybko reagują, starając się utrzymać spokój i zapewnić Roxaok wszelką potrzebną pomoc. Ich zdeterminowane działania są dowodem na to, jak blisko związani są jako zespół i jaką wagę przywiązują do zdrowia i bezpieczeństwa swojej koleżanki z branży muzycznej - przekazał portal disco-polo.info.

Roxaok reaguje na doniesienia mediów

Z informacji podanych przez disco-polo.info wynika, że Roxaok i zespół Menelaos faktycznie byli uczestnikami wspomnianego zdarzenia. Na tę chwilę nie wiadomo jednak, w jakim stanie jest obecnie gwiazda disco polo. 

- Zespół Menelaos oraz Roxaok potwierdzili zaistniałą sytuację, ale nie zdradzili więcej szczegółów - czytamy.

Źródło: disco-polo.info

Tagi: Disco polo