Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sara James udzieliła pierwszego wywiadu po finale amerykańskiego "Mam talent!". Co zrobi, gdy w końcu wróci do Polski?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 14.09.2022 11:05

Sara James udzieliła pierwszego wywiadu po finale amerykańskiego "Mam talent!". Co zrobi, gdy w końcu wróci do Polski?

Sara James udzieliła pierwszego wywiadu po finale amerykańskiego "Mam talent". Co zrobi, gdy w końcu wróci do Polski?
"America's Got Talent"/NBC TV

Sara James ma już za sobą występ w wielkim finale "America's Got Talent", w którym wykonała utwór "Running Up That Hill". Już jutro poznamy wyniki głosowania widzów, a tymczasem młoda wokalistka w najnowszym wywiadzie zdradziła swoje plany na najbliższą przyszłość.

Polska wokalistka od kilku tygodni przebywa w USA, ale nie ukrywa, że nie może doczekać się powrotu do Polski. 14-letnia gwiazda już doskonale wie, czym zajmie się tuż po powrocie.

Sara James zdradziła, co zrobi tuż po powrocie do Polski

Tuż po zakończeniu finału "America's Got Talent" Sara James udzieliła wywiadu reporterce TVP. 14-latka usłyszała m.in. często powtarzające się pytanie o dalsze plany. Młoda wokalistka wprost jednak zdradziła, że na razie najważniejsze jest dla niej "tu i teraz". Po powrocie do Polski natomiast w pierwszej kolejności chce nadrobić towarzyskie zaległości, gdyż podczas pobytu w Ameryce towarzyszyła jej tylko mama.

- Nie mogę się doczekać, by wrócić wreszcie do Polski, bo siedzę tu już długo. Tęsknię trochę za rodziną i wszystkimi przyjaciółmi. Chciałabym wrócić i chociaż na chwilę ich zobaczyć. Co dalej? Powiem szczerze, nie wiem. Staram się myśleć o tym jednym momencie, co się dzieje, bo to jest szalone co się teraz dzieje - zdradziła Sara James tuż po finałowym występie.

W finale Sara James zawalczyła o milion dolarów, czyli ponad 4 miliony złotych oraz występ na scenach Las Vegas Strip, gdzie występowały takie legendy jak Celine Dion, Mariah Carey czy Cher. Wygrana w finale amerykańskiego talent show jest ogromną szansą dla polskiej wokalistki.

14-latka z Polski była w finale jedyną solistką muzyczną. Poza nią do tego etapu dotarły dwa zespoły - Chapel Hart i Drake Milligan, saksofonista Avery Dixon, hiszpańska komiczka Celia Munoz, grupa taneczno-akrobatyczna Mayyas z Libanu, gimnastyczka i tancerka tańcząca na rurze - Kristy Sellars, tercet muzyczny Metaphysic, komik Mike E. Winfield oraz dwoje iluzjonistów: Nicolas Ribs i Yu Hojin.

O tym, jak poradziła sobie w finale polska gwiazda, dowiemy się już jutro nad ranem - po godzinie 2 czasu polskiego.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt.pl