Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sara James skomentowała swój udział w finale amerykańskiego „Mam Talent”. Pokazała klasę?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 15.09.2022 13:53

Sara James skomentowała swój udział w finale amerykańskiego „Mam Talent”. Pokazała klasę?

Sara james
Pawel Wodzynski/East News

Sara James nie zakwalifikowała się do ścisłej czołówki finału „American’s Got Talent”. Dla wielu telewidzów było to wielkie zaskoczenie, bowiem piosenkarka należała do faworytek nie tylko widowni, lecz także jednego z jurorów, Simona Cowella. Nie ma jednak powodów do zmartwień, ponieważ o talencie 14-latki usłyszymy – to pewne – jeszcze nie raz. Sara James również wydaje się zadowolona, czego wyrazem jest jej ostatni wpis na Instagramie. Postanowiła skomentować swój udział w widowisku.

Sara James znalazła się w gronie siedemnastu najlepiej ocenionych finalistów amerykańskiego talent-show. Znaleźli się tam np. brzuchomówczyni, komik, magik i libańska grupa tancerek. To właśnie one zdobyły główną nagrodę w postaci miliona dolarów (prawie 5 mln złotych) oraz możliwość artystycznej rezydentury w The Luxor w Las Vegas.

Nastolatka nie zdołała pokonać tancerek kuszących widzów swymi ponętnymi ruchami i skąpymi, pierzastymi strojami, jednak to nie powinno być zaskoczeniem. Telewizja rządzi się swoimi prawami, a młoda wokalistka dopiero je poznaje. Być może, gdyby w programie brali udział sami piosenkarze, miałaby większe szanse.

Sara James komentuje swój udział w finale „AGT”

Urodzonej w Słubiach Sarze James udało się spełnić swoje marzenie, o czym napisała na łamach Instagrama. Nie zapomniała podziękować towarzyszącym jej w programie konkurentkom. Klasa.

- Dziękuję! Cudownie jest spełniać marzenia, mając wokół siebie tylu wspaniałych ludzi. Dziękuję Wam za wszystko! Wielkie gratulacje dla Mayyas - giiirls, jesteście niesamowite! Gratuluję wszystkim pozostałym finalistom - byliście wspaniali! – napisała.

Polska reprezentantka na Eurowizji Junior podziękowała również za wsparcie, jakiego doświadczyła na wszystkich etapach swojego udziału w widowisku oraz miłe wiadomości i słowa, jakie usłyszała od ludzi z całego świata. Ci, nawet po finale, nie szczędzili jej komplementów.

- Jesteś niesamowita. Moja zwyciężczyni

- Cała Polska i Ameryka są z ciebie dumne. Kochamy Cię, Saro

- Wielkie gratulacje! Sama doskonale wiesz, jak daleko zaszłaś. Czasem wygrana w talent-show wcale nie jest najlepsza. Zobaczysz, osiągniesz wiele. Tam, za oceanem, cała Polska Ci kibicuje i mocno trzyma kciuki. Pnij się wysoko – pisali wierni fani z naszego kraju i zagranicy.

Swój komentarz pod postem postanowiła także dodać macierzysta wytwórnia naszej rodaczki. Władze Universal Music Polska były zadowolone z sukcesu, jaki osiągnęła ich podopieczna na arenie międzynarodowej.

- Saro, jesteśmy dumni! Brawo! – komentowali.

Co teraz czeka Sarę James?

14-latka w niedawnej rozmowie z „Dzień Dobry TVN” przyznała, że na razie nie myśli o osiedleniu się w USA. W Polsce chodzi do szkoły, ma przyjaciół i rodzinę, więc można się spodziewać jej rychłęgo powrotu na łono ojczyzny. Jest też świadoma że obliguje ją obowiązek szkolny, więc czas nadrobić naukowe zaległości.

Jesteśmy przekonani, że 5 minut Sary James trwa w najlepsze i za krótki czas znów usłyszymy o jej fenomenalnych występach. Wydaje się, że zwyciężczyni „The Voice Kids”, pomimo młodego wieku, jest gotowa na zagraniczną karierę. Ma wszystko, co potrzebne – talent, look i grację. Perfekcyjnie włada także językiem angielskim, co dla wielu polskich artystów przez lata stanowiło przeszkodę nie do pokonania. Czekamy zatem z niecierpliwością na dalszy rozwój jej kariery.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi: Sara James