Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Sandra Kubicka ostro skomentowała występ Blanki. Co sądzi o polskiej reprezentantce na Eurowizję?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.02.2023 11:09

Sandra Kubicka ostro skomentowała występ Blanki. Co sądzi o polskiej reprezentantce na Eurowizję?

Sandra Kubicka
KAPIF

Sandra Kubicka, znana w głównej mierze ze swojego głośnego związku z Baronem z "Afromental" w nieoczekiwanym zwrocie akcji postanowiła zaprotestować przeciwko decyzji jury TVP, które wybrało Blankę na reprezentantkę Polski na konkurs Eurowizji. Celebrytka skomentowała tą decyzję w bardzo osobliwy sposób. 

Sandra Kubicka skomentowała wybór TVP

Gwiazda w ostrych słowach skomentowała wynik preselekcji i ujawniła, że miała innego faworyta. Nie tylko jej zdaniem wybór Blanki budzi mocne kontrowersje.
Nie da się ukryć, że wygrana Blanki budzi mieszane uczucia również widzów, a dość słaby występ podczas preselekcji budzi słuszne obawy o to, jak artystka wypadnie podczas faktycznego konkursu.

Blanka podczas preselekcji zaskakująco pokonała dotychczasowego faworyta Janna dzięki wyborom jury, na którego czele stanęła Edyta Górniak. Wśród osób, które skrytykowały ostateczny werdykt "ekspertów" znalazła się też Sandra Kubicka, która niedawno dołączyła do ekipy TVP.

W poniedziałek rano do Biedronki ustawią się długie kolejki. Tego jeszcze nie było

Sandra Kubicka zawiedziona reprezentantką

Krótko po ogłoszeniu wyników ukochana Barona opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie telewizora, na którym widzimy kadr z uśmiechającą się Blanką i podpisem, który wiele mówi na temat osobistych odczuć Sandry Kubickiej. Modelka skomentowała decyzję jury TVP, nazywając twórczość zwyciężczyni preselekcji "disco-polo".

- Disco polo leci reprezentować Polskę - czytamy w podpisie zdjęcia, co dość jasno daje nam do zrozumienia, że nie jest zachwycona tą decyzją.

Zdaniem Sandry Kubickiej, przegrali bardziej utalentowani artyści

Niezadowolenie Sandry Kubickiej jest o tyle zrozumiałe, że celebrytka niemal od początku jasno komunikowała, że kibicować będzie Dominikowi Dudkowi. Faworyt modelki jako jeden z nielicznych kandydatów faktycznie potrafił śpiewać i wiedział, jak posługiwać się mikrofonem.

- Dominik śpiewa, gra na gitarze, komponuje i pisze swoje piosenki. Dla mnie muzyka to instrumenty - napisała po ogłoszeniu wyników Sandra Kubicka, dając do zrozumienia, że Blanka nie jest jej zdaniem równie utalentowaną artystką.

Występ Blanki możecie obejrzeć poniżej. Faktycznie wypadła tak słabo?

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL