Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Rozbili jajka z popularnego sklepu i zaniemówili. Zjechała się cała rodzina
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 07.02.2023 19:33

Rozbili jajka z popularnego sklepu i zaniemówili. Zjechała się cała rodzina

jajka
pxhere.com

Para była zaskoczona odkryciem podczas przygotowywania śniadania. Jajka kupione w Aldi miały być zwyczajnymi, niczym nieróżniącymi się od innych. Jakieś było zdziwienie po ich rozbiciu.

Jajka z bonusem!

Chris i Ciaran to para mieszkająca w Sheffield w Wielkiej Brytanii. Zwykła, "śniadaniowa" historia, która się im przydarzyła, wkrótce zyskała rozgłos w całym kraju. Zaczęło się niewinnie - od zakupu jajek w Aldi.

Mężczyźni spędzali wakacje z rodziną i postanowili zaskoczyć wszystkich zdrowym i pożywnym posiłkiem. Po rozbiciu pierwszego z jajek zaniemówili. Okazało się, że w środku były aż dwa żółtka.

Na tym jednak nie koniec. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku drugiego i trzeciego. W czwartym natomiast trafiły się aż cztery! Po sprawdzeniu informacji w internecie okazało się, że taka sytuacja zdarza się raz na 11 miliardów przypadków!

Niesłychana historia

- To było dziwne, bo nikt z nas nie widział nic takiego wcześniej. Jak można trafić na tyle przypadków w jednym opakowaniu? To było tak przypadkowe i dziwaczne — cytuje szczęśliwych mężczyzn portal Metro.co.uk.

Jeden z nich przyznał, że chciałby, by fart towarzyszył mu również podczas gry na loterii. Zdradził, że w wakacyjny weekend postawił los, ale niestety nie udało mu się nic wygrać.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: metro.co.uk

Tagi: