Rozrywka.Goniec.pl

Facebook/Rolnik szuka żony TVP

"Rolnik szuka żony". Afera w finale programu. Marta Manowska musiała podjąć reakcję

28 Listopada 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

"Rolnik szuka żony 9" dobiegł końca, a w finale nie brakowało kontrowersji. Mateusz zarzucił Zuzi i Karolinie, że w prywatnej konwersacji obrażały jego rodziców, a także krytykowały zarządzane przezeń gospodarstwo. Marta Manowska zorganizowała konfrontację pomiędzy uczestnikami.

"Rolnik szuka żony". Zaskakujące starcie w finale

"Rolnik szuka żony" to program budzący przede wszystkim pozytywne odczucia. Biorący w nim udział gospodarze oraz gospodynie szukają tam miłości na całe życie i często udaje im się ją odnaleźć.

Zdarzają się jednak również przykre momenty, co mieliśmy okazję zobaczyć w finałowym odcinku 9. edycji. 28-letni Mateusz nie zdecydował się na wybór żadnej z kandydatek, które gościł w swoim gospodarstwie.

Co więcej, uczestnik "Rolnik szuka żony" przekazał Marcie Manowskiej , że otrzymał od anonimowego informatora screeny przedstawiające prywatną konwersację niektórych z bohaterek programu, w której znalazła się krytyka zarówno pod adresem jego, jak i rodziny.

Prowadząca show zdecydowała się doprowadzić do konfrontacji pomiędzy Mateuszem a Karoliną i Zuzią, które miały rzekomo przeprowadzić wymianę wiadomości, w których nie szczędziły mu przykrych słów.

Smutne sceny w "Rolnik szuka żony"

Zuzia z "Rolnik szuka żony" od razu zaprzeczyła doniesieniom, jakoby miała "obgadywać" Mateusza za jego plecami. Stwierdziła, że zarzuca się jej coś, czego nie zrobiła. Jej słowa spłynęły jednak po gospodarzu jak po kaczce.

- Obgadywanie mnie, mojego gospodarstwa i rodziców nie było na miejscu. Ja o sobie krytykę zniosę, ale nie o moich rodzicach - podkreślał.

"Czy to do czegoś zmierza?" pytała Marta Manowska, ale Mateusz wyznał, że nie chce już dłużej kontynuować rozmowy. Ostatecznie, nie doszło do żadnego porozumienia, a każdy z uczestników "Rolnik szuka żony" pozostał przy swojej racji.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]