Rozrywka.Goniec.pl

kadr z programu "Kuba Wojewódzki", prod. TVN, wyd. 2023 r., Player

Roksana Węgiel szczerze o aborcji, padły ważne słowa. "Jestem katoliczką, ale..."

15 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Roksana Węgiel w związku z nadchodzącą premierą nowej płyty intensyfikuje aktywność w mediach. Przyjęła więc zaproszenie Kuby Wojewódzkiego i zasiadła obok dziennikarza na słynnej skórzanej kanapie w jego popularnym talk-show. Jak można się było spodziewać, "Król TVN" zadał jej mnóstwo niewygodnych pytań. Co głęboko wierząca Roksana Węgiel sądzi na temat aborcji? Można się zdziwić. 

"Kuba Wojewódzki". Roksana Węgiel nie poszła na studniówkę, bo było "za biednie"?

Kuba Wojewódzki nie byłby sobą, gdyby nie rozpoczął programu od odnotowania różnicy wieku, jaka dzieli Roksanę Węgiel i jej nowego ukochanego. 

Dodatkowym "smaczkiem", jakim uraczył widzów, był fakt, że 25-letni partner piosenkarki ma już dziecko z poprzedniego związku. Chociaż fani początkowo oczekiwali od nich czegoś innego, rodzice 18-latki zaaprobowali jej wybór. 

Kuba Wojewódzki zapytał Roksanę Węgiel o to, dlaczego nie pojawiła się na swojej studniówce. Zasugerował gwieździe, jakoby powodem był fakt, że "rówieśnicy byli za biedni". 

Roksana Wegiel błyskawicznie wyprowadziła go z błędu i oznajmiła, że ze względu na zobowiązania zawodowe ma nauczanie indywidualne, więc nie mogła osobiście poznać swojej klasy ze szkoły średniej. 

Klienci Biedronki tracą promocje, wiemy dlaczego

Klienci Biedronki tracą promocje. To trzeba wiedzieć, inaczej stracisz korzystne rabaty

CZYTAJ DALEJ

"Kuba Wojewódzki". Roksana Węgiel o pieniądzach

Roksana Węgiel musiała zmierzyć się z kolejnymi pytaniami dotyczącymi jej relacji z Kevinem Mglejem. Doświadczony we wszczynaniu medialnego szumu Kuba Wojewódzki próbował naprowadzić wokalistkę na temat pieniędzy i podziału wydatków, jakie ma z ukochanym. Dziennikarz zadał prowokujące pytanie.

- Twój chłopak nie jest z Tobą dla pieniędzy? - prowadzący zapytał wprost, ale Roksana Węgiel nie dała się zaskoczyć i odpowiedziała szybko i dosadnie.

- Ja mam swoje pieniądze. On ma pieniądze, więc luz - skwitowała gwiazda Eurowizji Junior a Kuba Wojewódzki nie zamierzał poprzestać na tym temacie i poruszył inny, jeszcze bardziej kontrowersyjny, niż finanse. 

"Kuba Wojewódzki". Roksana Węgiel szczerze o aborcji

Roksana Węgiel kilka dni temu wystąpiła razem z księżmi na TikToku, a o swojej głębokiej wierze wielokrotnie opowiadała w wywiadach. W żadnym z nich nastolatka nie została spytana o stosunek do aborcji, więc Kuba Wojewódzki postanowił nadrobić te zaległości. Odpowiedź gościni mocno go zaskoczyła. 

- Ja zawsze otwarcie mówiłam o swoich wartościach. Dla mnie to jest bardzo ważne, nigdy się z tym nie kryłam. Jestem katoliczką, ale uważam, że Bóg dał nam wolną wolę i jak zadano mi pytanie o aborcję, to uważam, że nie powinno się nikomu niczego zabraniać - oświadczyła w talk-show. 

   

"Kuba Wojewódzki". Roksana Węgiel o Blance na Eurowizji

Co jeszcze wydarzyło się w programie? Kuba Wojewódzki poinformował Roksanę Węgiel, że według statystyk podanych przez "Forber Women" jest na 18. miejscu w rankingu 100 najcenniejszych marek osobistych. a jej wartość rynkowa to aż 94 miliony złotych. 

W zestawieniu w ogóle nie jest brana pod uwagę mało do tej pory znana Blanka, która pomimo kontrowersji i wątpliwych umiejętności wokalnych będzie reprezentować Polskę na Eurowizji. Czy może liczyć na wsparcie popularniejszej koleżanki po fachu? 

Roksana Węgiel uznała utwór "Solo" za chwytliwy i trzyma za niego kciuki. Zaraz po tej deklaracji sama złapała za mikrofon i zaśpiewała piosenkę z nowego albumu zatytułowaną "Miasto". 

 

Źródło: Kuba Wojewódzki

duch

Kierowca zarejestrował "to" na autostradzie. Twierdzi, że nagrał ducha, wideo obiegło sieć

CZYTAJ DALEJ
Kardynał Stanisław Dziwisz

Brzydkie zachowanie kard. Dziwisza. Uderzył księdza, wszystko widać na nagraniu

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Joanna Krupa zamieściła na Instagramie zadziwiające zdjęcie. Jej przyjaciele są zaniepokojeni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz nie spełni swojego marzenia? Rodzinę gwiazdy obiegła przykra wiadomość
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Rozenek ma dług wdzięczności wobec Małgorzaty Rozenek. Wyjawił, co robi dla niego była żona
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Komenda walczył o potężne odszkodowanie, kwota robi wrażenie. Ile finalnie otrzymał?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Bosacka nie gryzła się w język, wypunktowała płatki Viki Gabor. "Przetworzony chłam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anita Werner skończyła 45 lat. Bardzo dba o sylwetkę, zdradziła swój sekret
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]