Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel i jej ukochany sprawili sobie pamiątkę. Zostaną z nimi do końca życia
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 10.07.2024 15:05

Roksana Węgiel i jej ukochany sprawili sobie pamiątkę. Zostaną z nimi do końca życia

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. KAPIF

Najprawdopodobniej już niebawem Roksana Węgiel stanie na ślubnym kobiercu. Niedawno zakochani udali się na zagraniczny wyjazd, gdzie zorganizowali swoje wieczory panieński oraz kawalerski. Zakochani z wakacji przywieźli swojego rodzaju pamiątki - te zostaną z nimi do końca życia.

Roksana Węgiel wzięła ślub?

Od pewnego czasu Roksana Węgiel jest związana z Kevinem Mglejem. Ich relacja do tej pory wzbudza sporo emocji, bowiem ukochany wokalistki jest starszy od niej o 8 lat, a dodatkowo ma dziecko z poprzedniego związku. Choć na parę co rusz spływają negatywne opinie, ci jednak wydają się być niewzruszeni na nieprzychylne im słowa

ZOBACZ TAKŻE: Mietek Szcześniak był wielką gwiazdą. Przez plotki planował zakończyć karierę

Początek wiosny fanom Roksany Węgiel przyniósł wiele emocji. Nie tylko przez jej udział w “Tańcu z Gwiazdami”, ale także za sprawą domniemanego ślubu artystki. Jakiś czas temu w bazie przedsiębiorców CEiDG pojawiła się aktualizacja danych wokalistki. Można tam znaleźć informacje, że do jej nazwiska panieńskiego został dołożony drugi człon - partnera.

Ponadto od pewnego czasu na palcu Roksany Węgiel można dostrzec biżuterię, wyglądem przypominającą obrączkę. Te szczegóły mogą świadczyć o tym, że zakochani wzięli ślub cywilny.

Julia Wieniawa nagrała piosenkę rozstaniu z Rozbickim? "Myślałeś, że mnie dobrze znasz"

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wieczory panieński i kawalerski spędzili za granicą

Najprawdopodobniej już niebawem Roksana Węgiel oraz Kevin Mglej staną na ślubnym kobiercu. Obydwoje nie ukrywają, że wiara jest dla nich bardzo ważna, dlatego też nie ma w tym nic dziwnego, że planują wziąć ślub kościelny. 

Zanim jednak dojdzie do zaślubin przed Bogiem i gośćmi, zakochani postanowili zorganizować swoje wieczory, panieński oraz kawalerski. Zdecydowali się ten czas spędzić w Turcji i choć wybrali się tam razem, bawili się osobno, jednak w towarzystwie znajomych. 

W sieci pojawiło się jedynie kilka kadrów z tego wydarzenia. Opublikowane zostało zdjęcie Roksany Węgiel, stojącej do obiektywu tyłem. Ubrana była w białą sukienkę, a jej głowę zdobił wianek z kwiatów oraz doczepiony welon.

ZOBACZ TAKŻE: Trudno uwierzyć jak Magda Gessler kiedyś wyglądała. Zdjęcie sprzed ponad 30 lat

Roksana Węgiel i Kevin Mglej z wyjazdy przywieźli swoiste pamiątki

Roksana Węgiel i Kevin Mglej oprócz wspaniałych wspomnień, postanowili wrócić z jakże ciekawą i oryginalną pamiątką. Zakochani zdecydowali się na wspólne tatuaże. Zadbali jednak o to, by wszystko było spójne i pasowało do siebie. 

Urocze malunki pojawiły się tuż nad ich kostkami i każde z nich ma w sobie zawarty motyw wodny. Dodatkowo artystka swój tatuaż uzupełniła księżycem, a jej ukochany postawił na słońce. Obydwa wzory są delikatne i subtelne.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. Instagram @roxie_wegiel