Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Rodzina zrobiła sobie zdjęcie. Widać na nim zaskakujący szczegół
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 17.10.2021 08:10

Rodzina zrobiła sobie zdjęcie. Widać na nim zaskakujący szczegół

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Reddit

Każda rodzina ma album z pamiątkowymi zdjęciami. Wiele fotografii powstaje w okresie, gdy dzieci są jeszcze małe, by rodzice mogli później wspominać beztroskie czasy. Ta pamiątka ma jednak niezwykłą historię. Autorzy do dzisiaj nie rozwiązali związanej z nią tajemnicy. Podczas uwieczniania wspólnej chwili stało się coś, co trudno wytłumaczyć. W kadrze pojawiła się ręka.

Fotografia pięcioosobowej rodziny została opublikowana w mediach społecznościowych i wywołała gorącą dyskusję. Rodzice, którzy się na niej znaleźli, nie mogli ukryć dużego niepokoju w trakcie przeglądania albumu. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że jest zwykłe zdjęcie. Jednak po przyjrzeniu się mu bliżej, można dostrzec straszny szczegół.

Na fotografii widzimy uśmiechniętą rodzinę, która wybrała się na spacer. Rodzice postanowili, że jesienna aura sprzyja zrobieniu pamiątkowego zdjęcia, więc wraz z trójką małych dzieci usiedli na ławce. Wszyscy uśmiechnęli się do obiektywu, a później – jak gdyby nigdy nic – wrócili do domu. Niepokojący szczegół zauważyli dopiero po pewnym czasie. Okazało się, że w kadrze pojawiła się "dodatkowa" ręka. Do dzisiaj nie wiadomo, skąd się tam wzięła.

Oglądając pamiątkowe zdjęcia, rodzina miała gęsią skórkę

Pewnego dnia rodzina postanowiła obejrzeć pamiątkowe zdjęcia. Gdy doszli do fotografii zrobionej na ławce w tle jesiennych liści, rodzice trójki dzieci wyraźnie się zaniepokoili. Ojciec z matką spostrzegli, że w kadrze znalazło się zbyt wiele rąk. Nie wiadomo, do kogo należy dłoń, która obejmuje jedną z ich córek. Z pewnością nie do jej starszej siostry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Żaden z rodziców nie sięgnąłby też tak daleko. Bezradni ojciec z matką postanowili opublikować fotografię w mediach społecznościowych. Ich wątpliwości nie rozwiali także internauci, którzy również nie potrafili wytłumaczyć tego, co się stało. Niektórzy zasugerowali, że może być to sprawka grafika. Nie wiadomo jednak, czy ktoś inny miał dostęp do tego zdjęcia.

Zdania internautów na ten temat są podzielone. Rodzina natomiast nie poinformowała, czy zagadka związana z pamiątkową fotografią została rozwiązana. Wszystko wskazuje na to, że odpowiedzi będzie można się jedynie domyślać. Gdyby nie ten niepokojący szczegół, zdjęcie wyglądałoby jak wiele innych robionych przez kochających rodziców.

fotografia-zagadka1x

Fot. Reddit

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: webniusy.com

Tagi: dziecko