Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rodzina aktora Boba Sageta podała do informacji publicznej przyczynę jego śmierci. Zaskakujące słowa
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.02.2022 19:55

Rodzina aktora Boba Sageta podała do informacji publicznej przyczynę jego śmierci. Zaskakujące słowa

nie żyje świeczka Iberion 2
Iberion, materiały własne

Śmierć uwielbianego komika wstrząsnęła światowym show-biznesem. Rodzina zmarłego zdecydowała się, że jego fani mają prawo wiedzieć, w jakich okolicznościach zmarł ich idol.

Rodzina Boba Sageta znanego z "Pełnej chaty" ujawniła przyczynę jego śmierci. Aktor został znaleziony martwy w hotelu w Orlando. Wyniki badań zaprzeczyły, by artysta był pod wpływem środków psychogennych.

Śmierć Boba Sageta

Informacja o śmierci aktora znanego z popularnej "Pełnej chaty" spadły na miłośników serialu jak grom z jasnego nieba. 9 stycznia kochany przez miliony na całym świecie komik został znaleziony martwy w hotelu w Orlando.

W mediach szybko pojawiły się spekulacje dotyczące przyczyn zgonu. W związku z tym, że w grudniu ubiegłego roku Saget informował o swoim zakażeniu koronawirusem, pojawiły się głosy, że to właśnie Covid-19 mógł przyczynić się do śmierci.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Żona aktora, Kelly Rizzo zapewniała jednak w ostatnim czasie, że jej mąż jest w pełni sił i czuje się zdrowy. Ostatecznie przyczyna śmierci okazała się być zupełnie inną niż te, które sugerowali internauci.

Śledczy przeprowadzili badania zwłok, dzięki którym wykazano, że odtwórca roli Dannego Tannera w chwili śmierci nie był pod wpływem narkotyków lub alkoholu. Wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Okoliczności zadziwiają

Policja wykluczyła wstępnie udział osób trzecich w doprowadzeniu do zgonu Boba Sageta. Za oficjalną przyczynę uznała uraz głowy, którego doznał mężczyzna na krótki czas przed śmiercią.

Z informacji przekazanych przez rodzinę zmarłego wynika, że śledczy ustalili, że komik podczas pobytu w hotelowym pokoju najprawdopodobniej uderzył się w tył głowy. Bagatelizując sprawę, zdecydował się położyć się spać.

W wyniku tego urazu nastąpić miał zgon. Popularny aktor nigdy nie przebudził się już ze snu. Rodzina artysty powiadomiła, że przechodzi przez żałobę, ale prosi fanów, by pamiętali o dobrych chwilach i radości, jaką zapewnił im Saget swoim artystycznym dorobkiem.

Bob Saget w swojej karierze występował w licznych, cieszących się ogromną popularnością komediach. Sławę przyniosły mu jednak występy w serialu "Pełna chata", który doczekał się ośmiu sezonów oraz jego wznowieniu z 2020 r. - "Pełniejsza chata".

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: rmf.fm

Tagi: Nie żyje