Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Robert Makłowicz pokazał dorosłych synów. Jeden z nich poszedł w ślady ojca

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Robert Makłowicz jest ojcem dwóch dorosłych synów. Popularny kucharz, obecny w mediach społecznościowych, postanowił zaprezentować fanom swoich "chłopaków". Jeden z nich zdecydowanie poszedł śladami sławnego ojca.

Robert Makłowicz pokazał synów

Robert Makłowicz to bez wątpienia jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci telewizji. Kucharz przez lata prowadził programy kulinarne, w których podróżował po świecie, prezentując lokalne przysmaki.

Widzowie chętnie oglądali go na ekranie, nie tylko ze względu na ogrom wiedzy i ciekawostek, które przekazywał, ale również z powodu wyjątkowo ciepłej i serdecznej osobowości, jaką obdarzony jest gwiazdor.

Robert Makłowicz obecny jest również w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi miłośnikami przemyśleniami oraz fotografiami. Postanowił też pokazać swoich synów - Mikołaja i Ferdynanda.

Czym zajmują się synowie Roberta Makłowicza?

31-letni Mikołaj Makłowicz w celu edukacji wyjechał do Szwajcarii, gdzie podjął studia hotelarskie i restauratorskie. Jest restauratorem i sommelierem, a ponadto wraz ze swoim tatą prowadzi firmę Wino Makłowicz.

Młodszy, 27-letni Ferdynand wybrał inną drogę, udając się na Uniwersytet Jagielloński, gdzie zdecydował się na kierunek prawa. Wraz z bratem pomagał jednak ojcu w tworzeniu linii dań gotowych marki Makłowicz Menu.

Po zdjęciach zamieszczonych w sieci widać wyraźnie, że wszyscy panowie są ze sobą w bardzo dobrych kontaktach. Z pewnością można też zauważyć, że dzieci słynnego kucharza odziedziczyli po nim wyjątkowe poczucie humoru.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl, onet.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Religia na maturze? Ida Nowakowska nie ma wątpliwości, czy to dobry pomysł
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Steffen Möller zniknął z telewizji z dnia na dzień. Wydało się, co teraz robi gwiazdor "M jak miłość"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski najadł się strachu na lotnisku. "Nerwy były straszne"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Hakiel na romantycznym nagraniu z ukochaną. Miłość kwitnie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie wie, ile kosztują podstawowe produkty. "Oszczędzam dużo czasu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Drzyzga była w szoku. Przez inflację zrezygnowała z produktu, który często gości na polskich stołach
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]