Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Robert Lewandowski pierwszy raz o stracie dziecka, to był ciężki moment. Padły smutne słowa

28 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Robert Lewandowski nigdy wcześniej nie był zbyt skory do rozmów o dramacie, jakie wydarzył się w jego życiu kilka lat temu. Dopiero na łamach nowego filmu o sobie pt. "Lewandowski Nieznany" otworzył się i szczerze opowiedział o kulisach poronienia Anny Lewandowskiej. Małżonkowie nie czuli się wtedy najlepiej, jednak nie mogli pozwolić sobie na chwilę zwątpienia. 

Robert Lewandowski. Rodzina i kariera

Robert Lewandowski poznał swoją przyszłą żonę, Annę, (wówczas Stachurską) daleko przed tym, jak miał widoki na grę w renomowanych klubach Bundesligi. Oboje zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a ukochana stała się najwierniejszą towarzyszką kariery piłkarza. Wspólnie wyjechali do Niemiec, a następnie do Hiszpanii, by kapitan reprezentacji Polski mógł sprawdzić się jako członek drużyny FC Barcelony. 

Anna i Robert Lewandowscy po latach spędzonych w Niemczech szybko zaaklimatyzowali się w cieplejszym klimacie, jednak na Półwysep Iberyjski nie przeprowadzili się sami. Jeszcze, gdy  napastnik grał w Bayernie Monachium, na świat przyszła dwójka jego dzieci.

Pierwsza urodziła się Klara, która już niedługo skoczy sześć lat. Jej młodszą siostrą jest Laura, która w maju będzie świętowała trzecie urodziny.  Niestety, w tej sielance nie wszystko układało się kolorowo. Lewandowscy stracili swoje pierwsze dziecko, a o ponurych przeżyciach sprzed lat po raz pierwszy szczerze opowiedział Robert Lewandowski. 

bułki biedronka

Poszła do Biedronki po bułki, gdy spojrzała na półkę zdębiała. Od razu chwyciła za telefon

CZYTAJ DALEJ

Robert Lewandowski o stracie dziecka

Robert Lewandowski w trakcie Mistrzostw Europy 2016 zaprowadził reprezentację Polski do historycznego ćwierćfinału. Chociaż na jego twarzy gościł uśmiech, a powodów do radości rzeczywiście było naprawdę sporo, w głębi duszy nie było mu do śmiechu. Nie mógł bowiem naturalnie przejść do porządku dziennego po tym, jak dowiedział się o poronieniu żony. 

- Pamiętam moment mistrzostw Europy we Francji. To był okres, w którym staraliśmy się z Anią o dziecko. Przyleciała do mnie (na zgrupowanie do Francji) parę dni wcześniej. I okazało się, że Ania (kilka dni wcześniej) poroniła. Mimo tego, że prywatnie człowiek jest załamany, rozczarowany, smutny, to musi tak naprawdę stawić czoła temu wszystkiemu, wychodząc na boisko. Spróbować skupić się na tym, na czym powinienem - mówi Robert Lewandowski w filmie "Lewandowski Nieznany". Nie ma wątpliwości, że było to dla niego wyjątkowo trudne doświadczenie. 

 

Anna Lewandowska o poronieniu

Nie można zapomnieć, że takie samo (jeśli nie większe) nieszczęście spadło także na niedoszłą matkę dziecka. Anna Lewandowska smutną wieść o poronieniu obwieściła w mediach społecznościowych, co spotkało się z wieloma gestami zrozumienia ze strony fanów. W późniejszym wywiadzie opowiedziała nieco więcej. 

Gdy wreszcie test wyszedł pozytywny i ledwo zdążyliśmy się ucieszyć, poroniłam. Mój organizm był osłabiony, choroba mogła doprowadzić do marskości wątroby. Umiem walczyć o siebie, ale wtedy byłam bezradna, zamykałam się w sobie. Szłam na trening i siedziałam w sali godzinami, żeby zagłuszyć złe myśli – wyznała w Twoim Stylu. 

Robert Lewandowski i Anna Lewandowski należą do grona zaangażowanych rodziców, którzy pomimo natłoku obowiązków starają się każdą chwilę poświęcać swoim pociechom. Z pewnością po przeżyciach z 2016 roku jeszcze bardziej doceniają ich obecność. Wiedzieliście, co ich spotkało?

 

 

Źródło: Twój Styl, film "Lewandowski Nieznany"

Wstrząsające sceny w czasie rekolekcji, wszystko działo się w kościele. Nagranie obiegło sieć

Wstrząsające sceny w czasie rekolekcji, wszystko działo się w kościele. Nagranie obiegło sieć

CZYTAJ DALEJ
Robert Lewandowski przerwał milczenie po meczu z Albanią. Zdradził, co działo się w szatni

Robert Lewandowski przerwał milczenie po meczu z Albanią. Zdradził, co działo się w szatni

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata. Wszystko się wydało na oczach widzów Polsatu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sara James szczerze o relacji z mamą. Z ust młodej gwiazdy padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski wystąpił z córką i zachwycił całą Polskę. Gwiazdor zrobił "wejście smoka"
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]